Categories

Organic Face Wax, 20pcs

SKU: HAN0870
Brand: HANNE BANG HÅRFJERNING
Unit: tk
Delivery time: 1-5 tööpäeva
Price:
8,95 €
Qty.: - +

100% looduslike koostisosadega depileerimisvaha ribad näole. Eemaldab kuni 1,5mm pikkused karvad ja jätab naha 4-6 nädalaks siledaks. 24h enne vaharibade kasutamist tuleb toodet väikesel kehapiirkonnal katsetada. Kui toote kasutamise ajal või 24h jooksul tekib nahaärritus, tuleb toote kasutamine koheselt lõpetada. Parfüümivaba. Toodet ei ole testitud loomade peal.

Pakend sisaldab: 20 korduvkasutatavat vahariba (10x2), kummeliõli 4,5ml ja kasutusjuhendit. 

Koostisosad

Vaha: Glyceryl Rosinate, Ricinus Communis Seed Oil*, Copernicia Cerifera Cera*, Tocopherol.

Kummeliõli: Glycine Soja Oil*, Helianthus Annuus Seed Oil*, Tocopherol, Anthemis Nobilis Flower Extract.

*mahepõllumajandusest

Kasutamine: 1. Nahk peab olema täiesti puhas ja kuiv. Ära kasuta enne depileerimist jumestus- või nahahooldustooteid. 2. Soojenda vahariba peopesade vahel 15 sekundit. 3. Eralda kaks riba, tõmmates neid aeglaselt lahti. Aseta üks ribadest nahale nii, et see järgiks karvade kasvusuunda. Hõõru riba, et see korralikult naha külge kinnituks. 4. Hoia nahk pingul ning tõmba vahariba kiire liigutusega karvakasvule vastassuunas. 5. Riba saab kasutada mitu korda: pärast kasutamist murra vahariba kokku nii, et kleepuvad pooled oleksid vastamisi. Soojenda seda peopesade vahel, tõmba lahti ning kasuta uuesti. Võta uus vahariba, kui kasutuses olev riba enam ei kleepu. 6. Pärast vahatamist puhasta nahk kummeliõliga: Tilguta õli vatipadjale ja silu üle depileeritud ala. Kummeliõli eemaldab kõik vahajäägid, vähendab nahaärrituse ohtu, mõjub jahutavalt ning rahustavalt. Järgi taanikeelse kasutusjuhendi pilte. Iga piirkonna vahatamisel on oluline järgida karvade kasvusuunda ning hoida nahk pingul. Ülahuule piirkonna vahatamisel ei tohiks vaha huultele sattuda. Huulte kaitsmiseks kasuta huulevõiet. Ülahuule piirkonda on soovituslik vahatada 1 pool korraga. Kulmude vahatamiseks lõika vahariba pildil näidatud viisil pooleks. Vahatamisel tõmba vahariba nina suunas.

NB! Huulte, lõua ning silmaümbruspiirkonna nahk on väga tundlik. Kasuta nendes piirkondades vaha alles siis, kui oled vahatamist piisavalt praktiseerinud ning veendunud, et vaha ei tekita allergilist reaktsiooni. Nagu ka professionaalse depileerimise puhul, võib tekkida kerge nahaärritus (mõnikord ka väikesed punnid), mis mõne päevaga kaob. Pärast vahatamist püsib nahk siledana 4-6 nädalat. Karvad, mis tekivad varem, ei olnud vahatamise ajal nähtavad või piisavalt pikad. Vahatamise ajal tuleb vältida vahariba kasutamist samas piirkonnas mitu korda, kuna see võib põhjustada ärritust, punetust või verevalumeid. Sama piirkonda tuleks vahatada alles 24h möödudes. 

Hoiatus: Vahatamist tuleb teha ettevaatlikult. Vaha ei tohiks kasutada diabeetikud, eakad ega noored. Vaha ei tohi kanda päikesepõletusega, kahjustunud, ärritunud, tundlikule või lõtvunud nahale. Samuti akne, veenilaiendite, sünnimärkide ega tüügaste puhul. Samuti ei tohi vaha kanda ekseemiga, dermatiidiga või psoriaasiga nahale. Hoidu 24h pärast vahatamist päikese kätte minemisest. Hoida lastele kättesaamatus kohas. 

Valmistatud Taanis. 

Similar products
SKU: 5460101 ,   Delivery time: 1-5 tööpäeva
19,00 €
SKU: 5460112 ,   Delivery time: 1-5 tööpäeva
19,00 €
SKU: HAN0863 ,   Delivery time: 1-5 tööpäeva
16,95 €