Categories

pHydro Jug - Alkaline Ionized Filtered Water

SKU: ALKKANN
Brand: ALKALINECARE
Unit: tk
Delivery time: 1-5 working days
Price:
135,00 €
Qty.: - +

Ainulaadse 9-etapilise filtreerimissüsteemiga pHydro veekann. Kannu korpus on 100% BPA vaba ning see sobib mõõtudelt külmkappi. Komplekt sisaldab veekannu, filtrit, pH taseme mõõtmise testikomplekti ja kasutusjuhendit. Kannu maht on 1 liiter ning filtri eluiga 1100 liitrit. Kui vesi on väga kare, ei pruugi filter korralikult töötada.

 • Filtreerimise kiirus - 5 minutit. 
 • Vähendab molekulaarsete klastrite suurust vees.
 • Antibakteriaalne.
 • Aktiveeritud ja struktureeritud vesi.
 • Rikastatud magneesiumi ja üle 60 mineraaliga.
 • Kuni 9,5pH leeliseline vesi.
 • Eemaldab kuni 99,9% kloorist, bakteritest, pestitsiidid, fluoriidi, lämmastikoksiid, vase, alumiiniumi, elavhõbeda, kaadmiumi ja arseeni. 
 • ORP (oksüdatsiooni vähendamise potentsiaal) kuni -600mV. 

Filtri 9 etapi koostis:

 1. Aktiivsüsi – eemaldab kahjulikud kemikaalid, kloori, ebapuhtused, lõhnad ja muud kahjulikud saasteained.
 2. Aktiveeritud hõbesüsi – eemaldab kahjulikud kemikaalid, kloori, ebapuhtused, lõhnad ja muud kahjulikud saasteained. Takistab bakterite levikut filtrisse. 
 3. Biokeraamilised pallid – aktiveerivad vett ja parandavad tänu nende infrapunakiirte toimele vee maitset ja värskust.
 4. Someliit – täiustab vett enam kui 60 vajaliku mineraaliga ja tõstab pH väärtust. Eemaldab kuni 99,9% raskemetallidest (plii, elavhõbe, fluor, kaadmium, vask, alumiinium ja arseen) nagu lämmastikoksiid, pestitsiidid ja muud saasteained. 
 5. Magneesiumiga koralliliiv – täiustab vett rohkem kui 60 vajaliku mineraaliga ja vähendab oluliselt selle redutseerimis-oksüdatsioonipotentsiaali (ORP) väärtust, kuni saavutab väga negatiivsed ionisatsiooniväärtused – kuni 600 mV (antioksüdant). Sõltuvalt vee kvaliteedist tõstab vee pH taseme kuni 9,5ni.
 6. Magnetid – magnetiseerivad ja struktureerivad vett, aidates selle molekulidel moodustada vähendatud suurusega kuusnurkseid struktuure (klastrite suuruse vähenemine).
 7. Koralliliiv – täiustab vett rohkem kui 60 vajaliku mineraaliga ja tõstab pH taset.
 8. Aktiveeritud mineraalkivi – annab olulisi mineraalaineid ja tõstab vee pH väärtust. Filtreerimisel kõrvaldavad hõbeda nanoosakesed vees olevad bakterid ja takistavad nende levikut filtris.
 9. Aktiveeritud ränidioksiid liiv – parandab vee värskust ja maitset. 

Kasutusjuhend:

 1. Ava kaas eestpoolt, nagu pildil* oleva noolega näidatud. Keera paagi alt filter lahti. Loputa kaas, paak ja kann eraldi, nagu pildil* näidatud.
 2. Eemalda filtri ümber olev plastpakend. Leota filtrit vees umbes 10 minutit.
 3. Pärast 10 minutilist leotamist pese filter kraani all (filtri küljele käega õrnalt koputamine aitab seda põhjalikumalt pesta), kuniks väikeseid musti või valgeid osakesi enam välja ei tule. Pärast pesemist keera filter paagi külge tagasi, nagu pildil* näidatud. Veendu, et filtri silikoonrõngas oleks õigesti paigaldatud. Vastasel juhul võib keermest lekkima hakata. Seejärel pane paak koos filtriga kannu tagasi. 
 4. Sulge kaas, paigaldades kõigepealt hingedega ala, nagu nool näitab.
 5. Vala kraanivesi paaki ja vala esimesed 2-3 kannutäit filtreeritud vett ära. Seejärel on pHydro kann kasutusvalmis. Filtreerimise ajal sulge kaane klapp, et vältida tolmu või muude väikeste osakeste sattumist paaki. Kaane klapi avamiseks vajuta väljaulatuvale alale. Pildil noolega tähistatud kohale. 
 6. Kontrolli filtri vahetamist klapi all oleva kuupäeva näidikuga. Kuupäev kuvatakse kuu/päeva vormingus. Päevad on jaotatud 10 päeva kaupa. Filtri vahetamise kuupäev kuvatakse kaane  peal. Filtri eluiga on 1100 liitrit. Vaadake soovituslikku tabelit tarbimise ja kestuse kohta. Filtri eluiga sõltub ka filtreeritava vee kvaliteedist. Ära kasuta filtrit kauem kui 1 aasta.

*kasutusjuhend koos piltidega on kannuga kaasas

   

Vee tarbijate hulk Keskmine päevane tarbimine Filtri keskmine eluiga 
2 täiskasvanut 3L 1 aasta
2 täiskasvanut + 1 laps 4L 9 kuud
2 täiskasvanud + 2 last 5L 7 kuud

   

Vee pH-taseme mõõtmine:

 1. Täida 2/3 anumat veega. 
 2. Lisa 2 tilka lahust ja loksuta 10 sekundit.
 3. Jälgi värvi muutust. 

Tulemus: sinine – aluseline, roheline – neutraalne, kollane – happeline. 

 

Oluline info:

 1. Kui paagis on vesi, oota 3-4 minutit, kuniks kaks kolmandikku veest on filtreeritud.
 2. Filtri kasutusea lõppetes vaheta see uue vastu.
 3. Ära jäta kannu päikesevalguse, lahtise leegi, kuumaallikate jms lähedusse.
 4. Külma filtreeritud vee saamiseks pane kann külmikusse. Ära filtreeri kunagi kuuma vett ega muid jooke peale tavalise vee.
 5. Ära hoia filtreeritud vett alumiiniumist või vasest anumates. 
 6. Hoia filterkann puhtana.
 7. Pärast filtri vahetamist, tuleb esimesed 2 kannutäit filtreeritud vett ära valada. Järgi filtri vahetamisel kasutusjuhendi esimesi punkte. 
 8. Kui kannu pole 7 päeva või kauem kasutatud, vala kannus seisnud vesi ära. Kannu uuesti kasutama hakates tuleb esimesed 2 kannutäit filtreeritud vett ära visata.
 9. Kui vesi jääb paaki kauemaks kui 15 minutit: 1) Kontrolli vee taset kannu sees. Kui see on täis, ei voola paagis olev vesi kannu 2) Eemalda filter. Seda veega pestes tuleb filtrisse tekkinud õhk välja. Seejärel pane filter tagasi.
 10. Kui kann on täis, ära vala paaki rohkem vett.
 11. Kasuta filtreerimiseks toasooja vett.
 12. Filtreeritud vett saab kasutada toidu valmistamiseks või tõmmiste tegemiseks, kuna see ei kaota temperatuuri tõustes oma omadusi. Kui soovid vett soojendada, tee seda pärast filtreerimist, optimaalse jõudluse tagamiseks filtreeri ainult külma või toasooja vett.
 13. Kriimustuste vältimiseks puhasta kannu pehme harja või lapiga. 
 14. Sõltuvalt filtreeritava vee karedusest, võib kannule tekkida läbipaistev katt. Kannu puhastamiseks võta paak ja filter kannust välja. Vala 1/3 kannu toiduäädikat ning ülejäänud 2/3 täida kuuma veega. Lase pool tundi seista ning seejärel loputa rohke veega.
 15. Filterkannu kasutamisel võib vette sattuda peeneid musta värvi osakesi (süsi), mis on täiesti ohutu. Süsi kasutatakse erinevate mürkainete kehast väljutamiseks ning selle kasutamine on meditsiinis laialt levinud. 
 16. Kasuta filterkannu ainult vee filtreerimiseks.
 17. Alkaline Care ei võta vastutust juhiste mitte järgimise tagajärgede eest. 
Similar products
SKU: ALKFILTER ,   Delivery time: 1-5 working days
62,00 €