Tootegrupid

Bacillus Subtilis Plus 90 kapslit

Tootekood: EL6611
Kaubamärk: ECOSH
Ühik: tk
Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
Hind:
25,00 €
Kogus: - +

Bacillus Subtilis Plus on batsillide perekonda kuuluv probiootikum, mis toetab immuunsüsteemi, soolestiku ja seedetrakti tervist. Tootele lisatud kiudaineterikkad prebiootilised taimed nagu moringa ja võilillejuur rikastavad ainevahetussüsteemi vajalike toitainetega, toetavad organismi vastupanuvõimet ja on kõrge toiteväärtusega. Võilillejuured toetavad lisaks seedetrakti ja maksa tööd.

PÄEVANE ANNUS SISALDAB   2 kapslit

Moringa (Moringa Oleifera)     700mg

Võilille juure (Taraxacum officinale) droog   700mg

Bacillus subtilis                      2x3E9 CFU

Bacillus Subtilis on batsillide perekonda kuuluv probiootikum, mis toetab immuunsüsteemi, soolestiku ja seedetrakti tervist.  Toiteväärtuse poolest rikkad moringa ja võilillejuur on prebiootikumid ehk kiudained, mis omakorda on kasulikele bakteritele ehk probiootikumidele toiduks.  Moringa rikastab ainevahetussüsteemi vajalike toitainetega, toetab organismi vastupanuvõimet ja on kõrge toiteväärtusega. Võilillejuured toetavad omakorda seedetrakti ja maksa tööd. Tervikuna moodustub Bacillus Subtilisest, moringast ja võilillest terviklik kooslus (hea sünergia pro- ja prebiootikumide vahel), mis toetab seedekeskkonna tõhusat toimimist.

Bacillus Subtilis Plus koos moringa ja võilillega:

  • toetab soolestiku ja seedetrakti tervist,
  • soodustab kasulike bakterite arengut,
  • toetab immuunsüsteemi vastupanuvõimet, 
  • toodab looduslikke antibiootikume, mis takistab patogeenide arengut.

KOOSTISOSAD: Moringa (Moringa Oleifera), võilille juure droog (Taraxacum officinale), bacillus subtilis (BSN100), taimne kapsel (glaseeraine pullulaan).

MANUSTAMINE: Soovituslik päevane annus on 2 kapslit päevas koos veega, söömise ajal. Soovitatud annust ei tohi ületada. Toidulisandit mitte kasutada mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili.  Hoida lastele kättesaamatus kohas. 

SÄILITAMINE/ toodet hoida kuivas, mitte üle 22 C° soojuses ning kaitstuna otsese päikesevalguse eest.

 

Sarnased tooted
Tootekood: SLI5181 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
11,35 €
Tootekood: SLI5167 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
14,95 €
Tootekood: EL2701 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
22,00 €
Tootekood: AV1717 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
8,69 €