Tootegrupid

Ben&Anna Hambaid valgendav söepulber, 15 g

Tootekood: 220530
Kaubamärk: BEN & ANNA
Ühik: tk
Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
Hind:
8,60 €

573,33 €/Kg
Kogus: - +

Aktiivsöe pulber on hammaste värvimuutuste eemaldamise supertegija. Tänu piparmündiõlile on hambapesupulbril meeldivalt värske aroom ja maitse. Klaaspurk on Ben&Anna panus plastikprügi vähendamisse. Tühjaks saanud purk vii ümbertöötlemiseks klaaspakendite kogumiskonteinerisse.

Kanna karbis oleva spaatliga väike kogus bambusesöe pulbrit hambaharjale, harja 2 minutit ja loputa suud hoolikalt. Säilita kuivas ja jahedas.

Saksa firma Ben&Anna asutajad, arendajad ja partnerid nii töös kui eraelus Anna ja Ben kosmeetikasarja loomise idee kasvas vajadusest deodorandi järele, mis ei sisaldaks tavakosmeetikas tavapäraseid alumiiniumisoolasid, parabeene ega ftalaate. Ben&Anna julmusevabad ja vegan kosmeetikatoodete retseptid koosnevad vaid kontrollitud looduslikest koostisosadest.

Anna ja Beni jaoks on oluline ka plastiku kasutamise vähendamine ja seetõttu on brändi tooted pakendatud biolagunevast paberist või taaskasutusele suunamist võimaldavatesse klaas- ja alumiiniumpakenditesse. Iga Ben&Anna toote ost toetab keskkonnaorganisatsiooni One Earth – One Ocean, mis puhastab spetsiaalsete laevadega ookeani plastprügist ja suunab selle ümbertöötlemisse. Anna koos Ben&Annaga panus plastikuvaba vannitoa elustiili arengusse!

INCI: Charcoal Powder, Xylitol, Perfume (Fragrance), Mentha arvensis, (Cornmint) leaf oil, Limonene

 

Sarnased tooted
Tootekood: CP60EP ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
9,30 €
Tootekood: NTPEP ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
9,30 €
Tootekood: NTPRM ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
9,30 €