Tootegrupid

Dr. Ohhira kollageeni OM-X pluss jook 10x20ml

Tootekood: KLG10
Kaubamärk: DR. OHHIRA
Ühik: tk
Hind:
98,62 €
Kogus: - +

Milles seisneb  Dr. OHHIRА poolt pakutud kollageeni unikaalsus?

Läbi soontesüsteemi tungib kollageenijook naha derma sisse, mis koosneb  kollageeni kiududest ja elastiinist, tagades  naha sisestruktuuride elastsust ja pingsust. Kollageeni sisaldavad kreemid mõjutavad vaid naha pealmist kihti  - epidermist. Nad ei tungi sügavamale struktuuridesse, kus formeeruvad naharakud ning toimuvad regenereerimisprotsessid.

7,75 g. mere päritoluga kollageeni

Kollageen on inimorganismi kõige tähtsam valk. Ta moodustab  30% kõikidest valkudest ning  70% naha valkude massist.  Selle tulemusena peegelduvad  kõige rohkem nahas organismis toimuvate  kollageeni kvaliteeti ja koguse muudatused.

Fermenteeritud ja 5 aasta jooksul valminud taimse päritoluga mass ning 12  ОМ-Х®piimbakterite tüve

OM-X® massi toodetakse unikaalse tehnoloogia abil. Toote koosseisu kuuluvad taimse päritoluga koostisained:  marjad, puuviljad, seened, taimed, juured ja merevetikad, mis kasvavad Jaapani territooriumil loomulikes tingimustes.  Kõik koostisained kogutakse käsitsi ning fermenteeritakse koos piimhappebakterite 12 tüvega naturaalse temperatuuri juures.  Tänu pikaajalisele fermenteerimise  protsessile inimorganismi sattudes erinevate piimhappebakterite tüved ei konkureeri omavahel, vaid suunavad oma jõud patogeensete mikroorganismide vastu võtlemiseks.    

Vaid soolestiku balanseeritud mikrofloora tagab toidulisandite, mineraalide ja vitamiinide optimaalse omastamise.  ОМ-Х® mass taastab soolestiku mikrofloora tasakaalu ning aitab organismil omastada kõiki Dr. OHHIRА poolt pakutud kollageenijoogi aktiivseid koostisaineid. 

Kollageenijoogi muud aktiivsed komponendid:

Mere päritoluga elastiin  / 5 mg

Elastiin -  on kõige tähtsam sidekoe valk. Seda on palju kõõlustes ja arterite seintes. Elastiin tagab kudede, kõõluste ja naha elastsuse. 

Hüaluroonhape / 5 mg

Hüaluroonhape aeglustab naharakkude sarvestumist, viib välja toksiinid ja ainevahetuse  produktid, taastab naha  niiskustaset ja elastsust, ennetab kortsude ja teiste vananemistunnuste teket.

Koensüüm Q10 (CoQ10) / 12,5 mg

CoQ10 kuulub võimsate naturaalsete oksüdantide hulka, mis neutraliseerivad vabu radikaale. Just CoQ10 vastutab 95% kogu rakuenergia  tekkimise eest.  

Mesilaspiim / 50 mg

See on eriline balanseeritud naturaalne toitesegu, mille koosseisus on mikroelementide, vitamiinide (eriti B-gruppi kuuluvate vitamiinide), orgaaniliste ainete ja aminohappete  optimaalne kooslus.

Dr. OHHIRА poolt pakutud kollageen sisaldab 7,75 g. madalamolekulaarse kaaluga mere päritoluga kollageeni, mis saadakse lõheliste kalade soomustest, nahast ja luudest.  

Kollageen esineb samal ajal nii ehitusmaterjalina, kui liimina, mis formeerib organismi kõike rakke  samuti tagab kudede ja organite  tugevust, prinkust ja elastsust. Kollageen vastutab rakkude ja organite  ning rakkude ja peaaju vaheliste informatiivsete sidemete eest, osaleb organismi  kõigis eluliselt tähtsates protsessides.

Laste ja noorte inimeste organismis uuenevad kollageeni kiud pidevalt. Kuid umbes 25-aastast alates  hakkab inimese organism iga aasta kaotama a´  1,5% naturaalset kollageeni. 35-aastaseks saamiseks jääb meie organismis umbes 15%, ning 45 aastaseks - 30% kollageeni puudu.  Derma rakudevahelise aine uuenemine aeglustub, rakud kaotavad niiskust, seetõttu hakkab organism vananema ning tema funktsioonid hääbuvad.  Niipea kui organism kaotab võimet kollageeni produtseerimiseks, kajastub see eesotsas naha seisundis.   Tekivad kortsud, venitusarmid, nahk muutub kuivaks, ilmneb elujõu üldine langus.  

Dr. OHHIRАpool pakutud kollageenon tervise, ilu ja nooruse valem:

  • elastne, nooruslik ja särav nahk;
  • painduvad, elastsed liigesed;
  • maksimaalne töövõime ja energilisus kogu tööpäeva jooksul;
  • hea enesetunne ja nooruse pikenemine.

 

 Pakend sisaldab  10 pudelit a´20 ml.

 

Kasutusjuhend:

Üks kuur sisaldab kaks pakendit (kokku 10 pudelit).

Täikasvanutel võtta üks pudel  (20 ml.) päevas esimese 5 päeva jooksul, seejärel üks pudel iga kolme päeva pärast.

Ühe kuuri kestvus on 20 päeva. Soovitatav on  3-4 kuuri aastas.

Bioloogiliselt aktiivne toidulisand. Ei ole ravim.

 

 

 

Sarnased tooted

30 pakki x 1,0 g

Antud toodet võite tellida võttes ühendust meiliaadressil rohegroup@rohegroup.ee

või registreeruda ja osta CoralClub netipoest kasutades antud viidet: https://ee.coral-club.com/registration/?REF_CODE=127142137567

 

Tootekood: CC91656 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva

Antud toodet võite tellida võttes ühendust meiliaadressil rohegroup@rohegroup.ee

või registreeruda ja osta CoralClub netipoest kasutades antud viidet: https://ee.coral-club.com/registration/?REF_CODE=127142137567

Tootekood: CC91881 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva

Antud toodet võite tellida võttes ühendust meiliaadressil rohegroup@rohegroup.ee

või registreeruda ja osta CoralClub netipoest kasutades antud viidet: https://ee.coral-club.com/registration/?REF_CODE=127142137567

Tootekood: CC91640 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
Tootekood: AV1046 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
9,40 €
Tootekood: ALK1051 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
34,10 €