Tootegrupid

Eeterlik õli Viiruk 10ml

Tootekood: 47421288
Kaubamärk: SIGNE SEEBID
Ühik: tk
Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
Hind:
9,10 €

909,91 €/L
Kogus: - +

Viiruk on sinu meele ja vaimu teejuht!

Viiruki eeterlikku õli saadakse Beswellia Serrata põõsa kuivatatud ja destilleeritud vaigust, mis on levinud Aafrika ja Lähis-Ida piirkondades. Viiruki eeterlikku õli tuntakse Eestist väljaspool nimega Frankincense. Antud nimi tuleb terminist franc encens, mis tähendab prantsuse keeles kvaliteetset viirukit. Antud lõhna peetakse kõige algsemaks ja ihaldusväärsemaks ehk nö puhtaks viirukiks, mis oli kõigi teiste viiruki lõhnade seas kõige ihaldusväärsem. Ajalooliselt on viirukipuust pärit võimas lõhn seotud vaimsete kogemuste tugevdamisega.

Viiruki kasutamise ajalugu on pärit keskajast ja on tihedalt seotud pühade usurituaalidega, kuna viirukit hinnati võimsa aroomi ja valge suitsu tõttu, mida see põlemisel eraldas. Viirukit kasutati ka parfüümides, kosmeetikas (silmapliiats), salvid ja Egiptuses mumifritseerimisel.

LÕHN

Tugev puine, maalähedane, vürtsika puuviljalise nüansiga.

RAHVAMEDITSIINIS HINNATUD OMADUSED

Viiruki eeterlik õli sisaldab omadusi, mis vähendavad ärevustunnet, stimuleerivad immuunsussüsteemi ja vähendavad vananemisilminguid. Viirukit saab kasutada pinna- ja õhus levivate bakterite elimineerimiseks. Viirukis on palju antioksüdante ning põletiku- ja seenevastased omadused, seetõttu kasutatakse seda nahavigastuste hooldusel.

Kosmeetiliselt saab viiruki eeterlikku õli kasutada koos baasiõliga. Sedasi aitab viiruk vähendada naha vananemismärke, siludes kortse ja suurendades naha elastsust. Viiruk stimuleerib uute rakkude kasvu, toetades sedasi naha kiiremat taastumist.

AROOMITERAAPILISED OMADUSED

Viiruki magus, puine aroom on rahustav ja parandab meeleolu, vähendades stressi- ja ärevustunnet, parandades samal ajal keskendumisvõimet ja mälu. Usutakse, et vaimsetes praktikates tugevdab viiruki lõhn nii intuitsiooni kui ka vaimset ühendust. Kasutades magamistoas aitab saavutada lõõgastumist saabuvaks uneks.

KASUTAMINE:  

Viiruki eeterlik õli sobib kõige paremini just aroomiks lõhnakividele, õhuniisutajatesse ja aroomilampidesse. Kasutades magamistoas aitab saavutada lõõgastumist saabuvaks uneks.

Vannivette 2-6 tilka. Massaaažiõliks lahjendades kuni 5 tilka 10 ml baasõliga. Sauna leilivette 2-3 tilka. Sobib ka pesu lõhnastamiseks, lisades pesukuivatisse.

Kasutatakse ka kodustes pinnapuhastusvahendite lõhnastamiseks ja tõhustamiseks. Tilguta umbes 10 tilka viiruki enda valmistatud pinnapuhastusvahendisse. Enne kasutamist loksuta.

Segades viiruki eeterlikku õli söögisooda ja sidruni eeterliku õliga, loote tugevatoimelise teralise tööpindade puhastusvahendi, mis on efektiivne puhastaja ja rasvaeemaldaja, jättes pinna peale puhastust meeldivalt lõhnama. Kasuta seda niiske lapi ja tilga veega soovitud pinna puhastamisel.

Viirukit ei soovitata kasutada rasedatel ja inimestel kel on probleeme verehüübega.

KOOSTIS:  

INCI: Beswellia Serrata resin oil

Sarnased tooted

Eucalyptus Dives

Tootekood: 47490185 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
4,53 €

Eucalyptus Globulus

Tootekood: 47404182 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
5,76 €

Cinnamomum Zeylanicum

Tootekood: 47439184 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
6,63 €
Tootekood: JOV10093 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
5,59 €
Tootekood: BB011 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
9,05 €