Tootegrupid

Ekos Pierpaoli nõudepesumasina tabletid 25tk

Tootekood: EKOS0412
Kaubamärk: EKOS PIERPAOLI
Ühik: tk
Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
Hind:
10,27 €
Kogus: - +

ICEA ökosertifikaadiga toode on ohutu nii tervisele kui ka keskkonnale, puhastades samas tõhusalt ka madalate temperatuuride juures. Statistiliselt on tehtud kindlaks, et 3-4 liikmelistes peredes kulub nõudepesumasinaga pestes 35% vähem vett, elektrit ja pesuvahendit kui käsitsipesul.

Koostisosad: Sodium Citrate, Sodium Carbonate Peroxide, Sodium Carbonate, Sodium Silicate, Trisodium Dicarboxymethyl Alaninate, Citric Acid, Tetrasodium Iminodisuccinate, TAED, Laureth-7, Sodium Chloride, Polyphosphonic Acid Sodium Salt, Sodium Bicarbonate, Mycrocrystalline Cellulose, Protease, Sodium Sulfate, Sodium Polyaspartate, Amylase, Eucalyptus Globulus Leaf Oil*, Mentha Arvensis Leaf Oil*, Limonene.

*mahepõllundusest

Keemiline koostis: 15-30% hapniku baasil pleegitid, <5% mitteioonsed pindaktiivsed ained, fosfonaadid.

Teised koostisosad: piparmündi ja eukalüpti eeterlikud õlid, ensüümid.

Toote uuendatud koostisesse kuuluvad biolagunevad puhastavate omadustega aminohapped polüasparagiinhape, iminodisuktsiinhape ja metüülglütsiindiäädikhape. Naatriumperkarbonaat aitab lauanõudelt plekke eemaldada. Toode on lõhnastatud mündi ja eukalüpti eeterlike õlidega.

Kasutamine: eemalda ümbris ja aseta tablett vastavasse nõudepesumasina sahtlisse. Programmi valides pea meeles, et toode on tõhus ka madalate temperatuuride juures. Laadige masin alati täis ja loputage nõud enne masinasse panemist. Kui nõud ei ole väga mustad, kasutage säästlikumat pesuprogrammi. Puhastage nõudepesumasinat korrapäraselt ning jälgige, et soolasahtel oleks täis.

Hoiatus! Võib ärritada silmi! Mitte alla neelata. Pese käed hoolikalt peale kasutamist. Toote silma sattumisel loputa ohtra veega ja vajadusel konsulteeri arstiga. Sisaldab eukalüpti eeterlikku õli, mis võib põhjustada allergilist reaktsiooni. Hoia lastele kättesaamatus kohas! Õrna või kahjustatud naha korral vältida pika-aegset kontakti pesuvedelikuga.

Eco Cleaners – ICEA Certificate No. 001 EC 001 

Valmistatud Itaalias.

 

Sarnased tooted

0,45 €/tükk

Tootekood: 93862113
13,20 €
Tootekood: 5614 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
10,37 €
Tootekood: EKOS2116 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
10,47 €
Tootekood: NT330010 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
5,13 €
Tootekood: TER0551 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
4,00 €