Tootegrupid

Hea une kompleks 90 kapsit

Tootekood: EL1181
Kaubamärk: ECOSH
Ühik: tk
Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
Hind:
25,00 €
Kogus: - +

Ecoshi „Hea une kompleks“ on looduslik abivahend une  kvaliteedi normaliseerimiseks. Tuntud und soodustavad taimed nagu  punane kannatuslill, humal, ashwagandha, kummel ja palderjan ning aminohapped nagu L-trüptofaan, glütsiin, L-arginiin ja melatoniin toetavad kiiremat uinumist, aitavad hoida pikka ja tervislikku unetsüklit ning lõõgastada vaimu.

PÄEVANE ANNUS SISALDAB 2 kapslit

L-trüptofaan 200 mg

Glütsiin 150 mg

Ashwagandha (Withania somnifera) KSM-66 juure ekstrakt 150 mg

Punaka kannatuslille õite kuivekstrakt (Passiflora incarnata) 4:1 100 mg

Humala kuivekstrakt (Humulus lupulus) 5:1 100 mg

L-arginiin 100 mg

Kummeli õite kuivekstrakt (Matricaria Chamomilla) 4:1     100 mg

Palderjani juure pulber (Valeriana officinalis) 100 mg

Melatoniin   1 mg

HEA UNE KOMPLEKS

toetab head und ja lõõgastunud olekut.

9 superfoods

Ecoshi „Hea une kompleks“ on looduslik abivahend une kvaliteedi normaliseerimiseks. Tuntud und soodustavad taimed nagu punane kannatuslill, humal, ashwagandha, kummel ja palderjan ning aminohapped nagu L-trüptofaan, glütsiin, L-arginiin ja melatoniin toetavad kiiremat uinumist, aitavad hoida pikka ja tervislikku unetsüklit ning lõõgastada vaimu.

Hea une kompleks:

  • lühendab uinumiseks kuluvat aega,
  • aitab hoida pikemat ja ühtlasemat öist unetsüklit,
  • soodustab vastupidavust stressile,
  • soodustab hea energiataseme hoidmist päeval.

 

Tootes sisalduv Aminohape L-Trüptofaan on eelühendiks õnnehormooni serotoniini sünteesimiseks. Glütsiin on aminohape, mis aitab kaasa normaalsele närvisüsteemi tööle ning aitab vähendada vaimset pinget. Ashwagandha taim soodustab tasakaalu kehas, toetab head und ja lõõgastunud olekut. Punane kannatuslill suurendab keha vastupidavust stressile ning humalal on lõõgastavad omadused.  Kummel aitab toetada lõõgastumist ning normaalset ja tervislikku und. Palderjan aitab lisaks soodustada uinumist. Aminohape L-arginiin aitab transportida hapnikku verre  ning melatoniin lühendab uinumiseks kuluvat aega. Lisaks kergendab melatoniin ajavööndivahetuse väsimusega seotud subjektiivseid kaebusi.

KOOSTISOSAD:  L-trüptofaan, glütsiin, ashwagandha (Withania somnifera) KSM-66 juure ekstrakt, punaka kannatuslille õite kuivekstrakt (Passiflora incarnata), humala kuivekstrakt (Humulus lupulus),  L-arginiin, kummeli õite kuivekstrakt (Matricaria Chamomilla), palderjani juure pulber (Valeriana officinalis), melatoniin, taimne kapsel (glaseeraine pullulaan). 

ALLERGEENID: puuduvad

MANUSTAMINE: 1-2 kapslit 1h enne uinumist. Soovitatud annust ei tohi ületada. Ravimite tarvitamise korral konsulteerida arsti või terapeudiga. Toidulisandit mitte kasutada mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Mitte tarvitada raseduse ja imetamise ajal, välja arvatud terapeudi ettekirjutusel.

SÄILITAMINE: Toodet hoida kuivas, mitte üle 22 °C soojuses ning kaitstuna otsese päikesevalguse eest.

REALISEERIMISAEG: Vaata pakendilt

Toote valmistamisel on järgitud Euroopa Liidu toiduhügieeni määruse EU 852/2004, rahvusvahelise toiduohutuse standardi ISO 22000:2018 nõudeid ning HACCP põhimõtteid.

 

Sarnased tooted
Tootekood: EL2650 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
22,00 €
Tootekood: SLI5166 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
24,90 €
Tootekood: SLI5149 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
12,90 €
Tootekood: EL4201 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
14,00 €
Tootekood: SOL033984033009 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
19,40 €