Tootegrupid

NatVita Palo Santo püha puit – 5tk pakis

Tootekood: TT2928
Kaubamärk: NATVITA
Ühik: tk
Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
Hind:
8,73 €
Kogus: - +

Palo Santo (“püha puit”, bursera graveolens) puu on levinud Kesk-ja Lõuna-Ameerikas ning kuulub samasse perekonna viirukite ja mürriga.   Sellel on magus, iidne, puidune aroom ja seda on kasutanud šamaanid sajandeid kui puhastajat (suitsuga ruumi negatiivsetest energiatest vabastajat). Kvaliteetsed Palo Santo puupulgad on eetilisel teel lõigatud    vaid looduslikult langenud puudelt, mis on 4-10 aastat maas lebanud.   Alles teatud aja järgi hakkavad aromaatseid õlid moodustuma. See on tõeliselt maagiline puu, mille energia võib parandada teie elukvaliteeti!

Šamaanikultuuris omistatakse talle maagiline jõud, miis puhastab vaimu, keha, esemeid halvast energiast, meelitab positiivseid vibratsioone, äratab teadvust ja paneb sind ennast hästi tundma.

Kasutamine: puhastamiseks (‘smudging’) süüdake pulga üks ots ja kui see põleb, puhuge leek ära. Tekkivat suitsu võib siis läbi ruumi laiali või endale ning teistele peale puhuda. Seda saab läita korduvalt ja üks pulgake kestab väga pikka aega.

See suits tõrjub vajadusel ka sääsed! Samas võite seda aromaatset puutükki nautida ka põletamata, pannes see näiteks riidekappi, autosse või lihtsalt hoida enda läheduses.

Säilitamine: hoida tihedalt suletud anumas, jahedas ja kuivas.

Sarnased tooted
Tootekood: WSSS2400020 ,   Laoseis: Laos
6,10 €
Tootekood: 2600006 ,   Laoseis: Laos
6,70 €