Tootegrupid

Planet Ayurveda Cissuse jõud - luudele ja liigestele 60 kapslit

Tootekood: PA010
Kaubamärk: PLANET AYURVEDA
Ühik: tk
Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
Hind:
19,50 €
Kogus: - +

Cissus POWER kapslid sisaldavad tugevat ürdi Cissus Quadrangularis (Hadjod) ekstrakti, mida on Ayurvedas luude ja liigeste seisundi parandamiseks juba ammu kasutatud.

Planet Ayurveda Cissus POWER kapslid sisaldavad tugevat ürdi Cissus Quadrangularis (Hadjod) ekstrakti ja seda kasutatakse Ayurveda meditsiinis luude ja liigeste tugevdamiseks. Cissus Quadrangularis toetab kaltsiumi imendumist ja säilitamist luudes ning aitab seega tugevdada rabedaid luid. Seda kasutatakse muu hulgas osteoporoosi ja madala luu mineraalse tiheduse korral. See aitab vähendada valu ja põletikku ning soodustab üldiselt luude head seisundit. Cissus POWER aeglustab ka liigeste kulumist ning aitab parandada luumurde ja saavutada liigeste head liikuvust.

Energeetilised omadused ajurveeda järgi:

Vata

Pitta +

Kapha

Kasutamine:   Võtke 1 kuni 2 kapslit kaks korda päevas pärast sööki veega. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

 Hoida jahedas ja kuivas kohas

 

Koostisosad:

Planeet Ayurveda Cissus POWER kapslid sisaldavad igaüks 500 mg Cissus Quadrangularis'e (Hadjod) varre standardiseeritud ekstrakti 20:1.

Need kapslid ei sisalda lisaaineid ega täiteaineid, ei sisalda kemikaale ning on edukalt läbinud kvaliteedi- ja potentsikontrolli.

Planet Ayurveda toodete tooraineid kasvatatakse India kõige rahulikumates piirkondades. Pestitsiide ega anorgaanilisi väetisi ei kasutata.

Taimetoitlaste kapsli kestad on valmistatud taimsest tselluloosist.

 

Soovitatavad kombinatsioonid Cissus POWER-iga:

Osteoporoosi ja madala luutiheduse korral soovitame lisada Osteo Plan kapsleid.

Turse, põletiku ja liigesevalu korral soovitame lisada Boswellia Curcumin kapsleid.

Lihaste toetamiseks võib lisada Ashwagandha kapsleid.

 

Märkus: Oluline on tervislik eluviis, samuti mitmekesine ja tasakaalustatud toitumine, mida toidulisandid ei asenda. Hoida väikelastele kättesaamatus kohas.

 

Sarnased tooted
Tootekood: SLI5440 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
5,95 €
Tootekood: CC2165 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
Tootekood: SB9539 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
28,65 €
Tootekood: NOW0369 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
14,36 €
Tootekood: 7350122360456 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
24,40 €