Tootegrupid

Planet Ayurveda total heart support ehk südame tugi 60tk.

Tootekood: PA002
Kaubamärk: PLANET AYURVEDA
Ühik: tk
Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
Hind:
22,27 €
Kogus: - +

Planet Ayurveda Total Heart Support on Ayurveda segu tõhusatest ürtidest, mis toetavad südant ja kogu kardiovaskulaarsüsteemi.

Planet Ayurveda Total Heart Support on ajurveda segu tõhusatest ürtidest, mis toetavad südant ja kogu kardiovaskulaarsüsteemi.

See soodustab õiget vererõhku ja kolesteroolitaset, tugevdab südant ja aitab veresooni puhastada. Seda kasutatakse selliste südamehaiguste korral nagu kongestiivne südamepuudulikkus, stenokardia ja müokardiinfarkt (müokardiinfarkt).Südametugi kapslid  aitavad südamel verd tõhusamalt pumbata ilma hapnikutarbimist suurendamata ning tugevdavad südamelihast.

Arjuna - aitab ravida südamehaigusi, kuid aitab kõrvaldada ka metaboolsed probleemid, mis põhjustavad südame nõrgenemist ja ebaõnnestumist. Arjuna on efektiivne selliste haiguste korral nagu pärgarteri blokeerimine, kõrge kolesteroolitase, kongestiivne südamepuudulikkus, tromboos ja muud südamehaigused.

Ashwagandha - võtab ära  krampide tekkimise  veresoontes ja lihastes. Parandab vereringet ja seeläbi rakkude üldist toitumist kehas.  Sisaldab palju rauda ja suurendab hemoglobiini taset. Seda kasutatakse kõrge vererõhu langetamiseks. Suurepärane ravimtaim südamelihase tugevdamiseks ja selle normaalse funktsiooni toetamiseks.

Brahmi - seda hinnatakse peamiselt südame, närvi ja aju toonikuna ning kasutatakse laialdaselt meele "valgustamiseks", enesekindluse suurendamiseks ja keskendumisvõime parandamiseks. Brahmi soodustab vere puhastamist.

Shankhpushpi   - kuulub Ayurveda närvitoonikutesse , millel on märkimisväärne mõju üldisele sedatsioonile. See soodustab und, vähendab stressi ja on antidepressantse toimega. Kasutatakse ka epilepsia korral. 

Kasutamine: 1-2kapslit 1-2x päevas.  

Energiaomadused Ayurveda järgi:

vata -

pitta -

Kapha = 

Koostisosad: Arjuna 200mg, Ashwagandha 100mg, Brahmi 100mg, Shankhhpushpi 100mg

Planet Ayurveda Total Heart Support kapslid sisaldavad 100% standardiseeritud ekstrakte, üks 500 mg kapsel sisaldab:

200 mg taime Terminalia Arjuna (Arjuna) koort 8: 1 ekstrakt.

100 mg ekstrakti 10: 1 taime juurest Withania Somnifera ( Ashwagandha ).

100 mg kogu taime Bacopa Monnieri ( Brahmi ) ekstrakti 8: 1 .

100mg ekstrakti 10: 1 Convolvulus pluricaulis'est (Shankhpushpi) . 

Need kapslid ei sisalda lisaaineid ega täiteaineid, on kemikaalivabad ja edukalt läbinud kvaliteedi , koguse ja tugevuse kontrolli.

Planet Ayurveda toodete toorainet kasvatatakse India kõige rahulikumates piirkondades. Ei kasutata pestitsiide ega anorgaanilisi väetisi. 100% orgaaniline kasvatamine.

Kapslite kestad on valmistatud taimsest tselluloosist. 

Soovitatavad kombinatsioonid koos Heart Support südametoega:

Veresoonte puhastava toime tugevdamiseks soovitame lisada Gugullipidi kapsleid .

Vere puhastamisele avaldatava mõju suurendamiseks soovitame lisada Manjishtha kapsleid .

Parema vereringe efekti suurendamiseks soovitame lisada Gotu Kola kapsleid .

Südamefunktsiooni paremaks toimimiseks ja loodusliku koensüümi Q10 täiendamiseks soovitame lisada Arjuna kapsleid .

Südameprobleemid on tihedalt seotud närvisüsteemi ja psüühikaga. Stressi toetamiseks soovitame lisada stressitoe Stress Support kapsleid  

NB!  Planet Ayurveda ei esita väiteid diagnoosi, ravi, ravi ega haiguste ennetamise kohta. Selle saidi sisu on ainult informatiivsel eesmärgil ja seda ei tohiks kasutada enesediagnostika jaoks.  Ühtegi seda teavet ei tohiks tõlgendada meditsiinilise nõustamisena. Rasedana või ravimeid tarvitades pidage enne toidulisandite või taimsete preparaatide kasutama hakkamist alati nõu meditsiiniliste erialade / kvalifitseeritud arstiga, kellel on teadmisi looduslike toidulisandite kohta. Planet  Ayurveda usub, et kõige olulisem on tervislik eluviis ja toitumine. Toidulisandid ja taimsed preparaadid ei asenda seetõttu mitmekülgset toitumist.

 

Sarnased tooted
Tootekood: SLI5190 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
11,08 €
Tootekood: NOW0030 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
17,98 €
Tootekood: BMGG ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
19,32 €
Tootekood: PA042 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
20,23 €
Tootekood: NOW3494 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
34,77 €