Tootegrupid

Suhkruvaha näole, 15g

Tootekood: HAN1341
Kaubamärk: HANNE BANG HÅRFJERNING
Ühik: tk
Tarneaeg: 1-5 tööpäeva

Orgaaniline depileerimisvaha käepärases tuubis. Jätab naha pehmeks ja siledaks 4-6 nädalaks. Tuubi otsa või kaasasoleva spaatliga muutub vahatamine lihtsaks ja täpseks.  Toodet ei ole testitud loomade peal.

Pakend sisaldab: 15g vaha, 10 korduvkasutatavat vahapaberit ja 1 spaatel. 

Koostisosad: Sucrose*, Aqua, Citrus Limon Juice Extract*.

*mahepõllumajandusest

Ettevalmistus: nahk peab olema täiesti puhas ja kuiv. Minimaalne karva pikkus 3mm. Aseta tuub 1-2 minutiks klaasi sooja vette. Enne kasutamist veendu sõrmeotsal või käsivarre siseküljel proovides, et vaha poleks liiga kuum. 

Kasutamine: 1. Kanna vaha otse tuubist või kaasasoleva spaatliga õhukese kihina nahale, järgides karvakasvu suunda. Ülahuule piirkonda on soovituslik vahatada 1 pool korraga. 2. Aseta vahapaber vahale. Hõõru, et see vaha külge kinnituks. 3. Hoia nahk pingul ning tõmba vahapaber kiire liigutusega karvakasvule vastassuunas. 4. Kanna vaha järgmisele vahatamata piirkonnale ja kasuta karvade eemaldamiseks sama vahapaberit. Üksikut vahapaberit saab kasutada 6-8 korda. Pärast kasutamist loputa vahapaber kuuma vee all ja pane kuivama. Hiljem saab vahapaberit uuesti kasutada. 5. Nahale jäänud vahajäägid pese sooja veega maha. 

Hoiatus: Ärrituse või põletustunde tekkimisel lõpeta vahatamine koheselt ning loputa nahka rohke veega. Toodet ei tohi edaspidi kasutada. Pärast vahatamist võib esineda naha tundlikkust. Vahatatud nahal ei ole soovitatav kasutada alkoholi või parfüümi sisaldavaid kreeme ja kosmeetikatooteid. Järgi kasutusjuhendeid hoolikalt. Mitte kasutada tundlikes piirkondades nagu ninasõõrmed, kõrvad, nibud, aknesel nahal, veenilaienditel, sünnimärkidel, tüügastel, kahjustatud või ärritunud nahal ega intiimpiirkonnas. Hoiduge 24h pärast vahatamist päikese kätte minemisest. Ainult välispidiseks kasutamiseks. Hoida lastele kättesaamatus kohas. 

Valmistatud Taanis. 

Sarnased tooted
Tootekood: 5460101 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
19,00 €
Tootekood: 5460112 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
19,00 €
Tootekood: HAN0863 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
16,95 €
Tootekood: HAN0870 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
8,95 €
Tootekood: HAN0856 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
15,50 €