Tootegrupid

BEETA

Punapeedi mahlal põhinevatei puhastajate idee pärineb Ilona Parschilt. Ilona Parsch juhatab hoonete puhastusfirmat Sanittis Rostocki lähedal. Leiutise põhjus oli lihtne: ta oli allergiline agressiivsete sünteetiliste puhastusvahendite suhtes ning otsustas arendada välja oma esimesed peedimahlal põhinevad orgaanilised puhastajad.
Peedimahla kasulikud omadused on teada juba iiidsetest aegadest, mil  raviti peedimahlaga  nahainfektsioone ja põletikke ning kuulus arst Paracelsus ravis sellega  ka verehaiguseid. Peedi mahla peetakse  asendamatuks. Selle kasulikud omadused  ning näidustused on tänapäeva teadlased tõestanud juba palju aastaid  tagasi. Peedimahl sisaldab: karotenoide, bioflavonoide, kiudaineid, vitamiine B, C ja PP, pantoteenhapet ja foolhapet, õunhapet, oksaalhapet ja sidrunhapet. Suhkrupeedil on kõrge aminohapete sisaldus. Suhkrupeedi peamine omadus on see, et see on vastupidav kuumtöötlusele. See tähendab, et isegi keedetud kujul säilitab  ta kõik kasulikud omadused, kaotamata oma väärtuslikkust . Looduslik oksaalhape, mille suurepärane puhastusmõju on olnud pikka aega teada, annab parima puhastamise tulemused koos taimsete pindaktiivsete ainete, teiste orgaaniliste hapetega  isegi väga tugeva määrdumise korral.
Tooted on arendatud välja jätkusuutlikul põhimõttel ja tänu valitud kõrge efektiivsusega toorainete kasutamisele(öko).  Toksikoloogiliselt kahjulike koostisosade täielikule vältimisele on  beetapuhastajad saavutanud täiusliku tasakaalu optimaalse puhastusvõime, ökoloogia ja naha tolerantsuse vahel. Pealegi hoiduvad nad  sünteetilistest lõhna- ja maitseainetest, värvainetest ja säilitusainetest, geneetiliselt muundatud ensüümidest, naftapõhistest ainetest ja loomkatsetest.

Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna

SOODUSPAKKUMISED 05/2024

1=2 Ostes A.Vogel Echinaforce Punase päevakübaratinktuuri, saate teise tasuta

1=2 Ostes Biotta Metsmustika nektar 0,5l, saate teise tasuta

Tootekood: BT1 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
5,49 €
Tootekood: BT3 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
5,49 €
Tootekood: BT4 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
5,49 €
Tootekood: BT5 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
5,49 €