Tootegrupid

100% palmivahast valmistatud lõhnaküünal. Vishuddha tšakra 5– loovus, eneseväljendus

Tootekood: MB665
Kaubamärk: YOGI & YOGINI
Ühik: tk

Laius: 3,7 Kõrgus: 20 Põlemisaeg: 12-14 h

Küünlad on valmistatud käsitsi Indoneesias, 100% palmivahast, mis on kiirestitaastuvaist allikaist – õlipalmi viljadest – pärit looduslik materjal. Palmivaha valmistamine on sarnane eeterlike õlide tootmisele – õli pressitakse ja destilleeritakse. Seda õli kasutatakse ka paljudes kvaliteetsetes kätekreemides, šampoonides ja muus kosmeetikatoodangus. Tegu on puhta ja GMO-vaba ning praktiliselt toidukvaliteedilise toorainega. Palmivahast küünlad ei erita põledes kahjulikke mürkaineid ega aja tahma ning põlevad korralikult lõpuni. Vahasulam ei sisalda parafiini, pliid ega tsinki ning kõik küünlatahid on valmistatud puhtast puuvillast. Toode on valmistatud „Ausa kaubanduse“ põhimõtteid järgides ning tootmisprotsessis kasutatakse maksimaalselt käsitööd, et elatist saaksid teenida võimalikult paljud inimesed. 80% küünalde valmistajatest on naised.Küünalde valmistamisel ei ole kasutatud mitte ühtegi loomset materjali. Küünlad on keskkonnasõbralik toode.

 

Vishudi on viies chakra ja seda kutsutakse kurguchakraks.

 

Kurguchakra annab meile vaba ja voolava kõne – meil on hõlbus väljendada oma mõtteid ja seisukohti, jutt jookseb ning vestluskaaslased mõistavad meie öeldut. Selle chakra abil väljendame iseend ja oma loovust hääle, verbaalsuse, kirja- ning kujutava kunsti vahendusel. Vishudi valitseb truuduse, rahumeelsuse, harmoonia, tõemeelsuse, usaldusväärsuse, leebuse ja lahkuse üle.

 

Kurguchakra energiate abil  saame tervendada end kõnehäireist, depressiivsusest, ükskõiksusest, tuimusest ning kurgu ja kilpnäärmeprobleemidest. Allasurutud tunded ja välja ütlemata jäänud sõnad võivad seda chakrat blokeerida ja siis on meil tunne nagu oleksid sõnad kurgus kinni. Ta tugevalt seotud ka kõigist teistest chakratest lähtuvate emotsioonide väljendamisega.

 

Vishudi chakra asub meie kehas otse kurgu taga kaelalülides.

 

Põhitoonilt on chakra sinine.

 

Looduselementidest vastab sellele chakrale eeter ehk ruum.

 

Inimese viiest meelest valitseb Vishudi kuulmismeele üle.

 

Füüsilises kehas on kurguchakra kontrolli all: neel ja kurk, kilpnääre, kurgumandlid, suuõõs, häälepaelad, hüpotalamus ja kõrvalkilpnäärmed.

 

Lõhnaküünal „Vishudi“ koostises on 3% eeterlikud õlid: sajalehine roos (Rosa centifolia) ja kummel (Chamaemelum nobile).

 

Ole hoolas!
Hoia küünal väljas väikelaste käeulatusest ning eemal lemmikloomadest. Ära jäta küünalt kunagi omapäi põlema. Aseta küünal või küünlaklaas alati kuumakindlast materialist alusele. Ära paiguta küünalt kardinate või avatud uste lähedusse. 

 

Sarnased tooted

Põlemisaeg: 18 tundi

Tootekood: MB642 ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
2,03 €

Põlemisaeg: 18 tundi

Tootekood: MB645 ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
2,03 €
Põlemisaeg: umbes 16-18 h
 
 
 
 
Tootekood: MB712 ,   Laoseis: Laos
2,03 €
Põlemisaeg: umbes 16-18 h
 
 
 
 
Tootekood: MB713 ,   Laoseis: Laos
2,03 €
Tootekood: TK10 ,   Laoseis: Laos
0,51 €