Tootegrupid

100% palmivahast valmistatud naturaalselt lõhnastatud küünal. Manipura tšakra 3– tahtejõud, enesekindlus.

Tootekood: MB663
Kaubamärk: YOGI & YOGINI
Ühik: tk
Hind:
6,20 €
Kogus: - +

Laius: 3,7 Kõrgus: 20 Põlemisaeg: 12-14 h

Küünlad on valmistatud käsitsi Indoneesias, 100% palmivahast, mis on kiirestitaastuvaist allikaist – õlipalmi viljadest – pärit looduslik materjal. Palmivaha valmistamine on sarnane eeterlike õlide tootmisele – õli pressitakse ja destilleeritakse. Seda õli kasutatakse ka paljudes kvaliteetsetes kätekreemides, šampoonides ja muus kosmeetikatoodangus. Tegu on puhta ja GMO-vaba ning praktiliselt toidukvaliteedilise toorainega. Palmivahast küünlad ei erita põledes kahjulikke mürkaineid ega aja tahma ning põlevad korralikult lõpuni. Vahasulam ei sisalda parafiini, pliid ega tsinki ning kõik küünlatahid on valmistatud puhtast puuvillast. Toode on valmistatud „Ausa kaubanduse“ põhimõtteid järgides ning tootmisprotsessis kasutatakse maksimaalselt käsitööd, et elatist saaksid teenida võimalikult paljud inimesed. 80% küünalde valmistajatest on naised.Küünalde valmistamisel ei ole kasutatud mitte ühtegi loomset materjali. Küünlad on keskkonnasõbralik toode.

 

Manipura on kolmas chakra, mida kutsutakse ka nabacharaks.

 

Manipura toodab meile jõudu tegutsemiseks, annab veenmisoskust ning pakub kaitset kõige negatiivse eest. Nabachakra puhas energia aitab meil saavutada enesekontrolli, leida oma koht elus ning väljendada oma tõelisi andeid töös ja loomingus. Samuti valitseb see chakra rõõmu, heatujulisuse, karismaatilisuse, autoriteetsuse, sisemise sära ja huumorimeele üle.

 

Aidates selle chakra energiail vabalt kulgeda kõrvaldame oma elust liigsed pinged, mis on tulnud ärrituvusest, võimuvõitlusest, omandihimust, kuulsusjanust, raevust ja hirmudest. Manipura valitseb ka seedetuld, hoides korras meie seedimist ja toitainete omastamisprotsesse.

 

Manipura chakra asub meie kehas enam-vähem naba taga selgrookanalis.

 

Põhitoonilt on chakra kollane.

 

Looduselementidest vastab sellele chakrale tuli.

 

Inimese viiest meelest valitseb Manipura nägemise üle.

 

Füüsilises kehas on nabachakra kontrolli all seedimise ja jõuga seotud organid: magu, seedekulgla, maks, sapipõis, lihased ja ka osa närvisüsteemist.

 

Lõhnaküünal „Manipura“ koostises on 3% eeterlikud õlid: bergamot (Citrus bergamia), laim (Citrus aurantifolia) ja greipfruut (Citrus paradisi).

 

Ole hoolas!
Hoia küünal väljas väikelaste käeulatusest ning eemal lemmikloomadest. Ära jäta küünalt kunagi omapäi põlema. Aseta küünal või küünlaklaas alati kuumakindlast materialist alusele. Ära paiguta küünalt kardinate või avatud uste lähedusse. 

 

Sarnased tooted

Laius: 2,2 Kõrgus: 21 Põlemisaeg: 8-9 h

Tootekood: MB685
2,14 €
Põlemisaeg: umbes 16-18 h
 
 
 
 
Tootekood: MB718 ,   Laoseis: Laos
2,03 €
Tootekood: TK10 ,   Laoseis: Laos
0,51 €
Tootekood: NS901 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
10,17 €
Tootekood: 1569937353405 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
14,18 €