Tootegrupid

100% palmivahast valmistatud naturaalselt lõhnastatud küünal. Svadhisthana tšakra 2 – naudingud, seksuaalsus

Tootekood: MB662
Kaubamärk: YOGI & YOGINI
Ühik: tk
Hind:
6,10 €
Kogus: - +

Laius: 3,7 Kõrgus: 20 Põlemisaeg: 12-14 h

Küünlad on valmistatud käsitsi Indoneesias, 100% palmivahast, mis on kiirestitaastuvaist allikaist – õlipalmi viljadest – pärit looduslik materjal. Palmivaha valmistamine on sarnane eeterlike õlide tootmisele – õli pressitakse ja destilleeritakse. Seda õli kasutatakse ka paljudes kvaliteetsetes kätekreemides, šampoonides ja muus kosmeetikatoodangus. Tegu on puhta ja GMO-vaba ning praktiliselt toidukvaliteedilise toorainega. Palmivahast küünlad ei erita põledes kahjulikke mürkaineid ega aja tahma ning põlevad korralikult lõpuni. Vahasulam ei sisalda parafiini, pliid ega tsinki ning kõik küünlatahid on valmistatud puhtast puuvillast. Toode on valmistatud „Ausa kaubanduse“ põhimõtteid järgides ning tootmisprotsessis kasutatakse maksimaalselt käsitööd, et elatist saaksid teenida võimalikult paljud inimesed. 80% küünalde valmistajatest on naised.Küünalde valmistamisel ei ole kasutatud mitte ühtegi loomset materjali. Küünlad on keskkonnasõbralik toode.

 

Svadisthana on teine chakra, mida kutsutakse ka sakraalchakraks.

 

Svadisthana toob meie ellu tasakaalu elu olulistes valdkondades – inimsuhetes, andmises ja saamises, naudinguis ning seksuaalsuses. Sakraalchakra mõju alla kuuluvad ka loomingulisus, erksus, avatus uutele ideedele, eneseväärikus ja usaldust elu vastu.

 

Aidates sakraalchakra energiail vabalt ja takistusteta kulgeda, saame vabastada end erinevaist sõltuvustest ja ülemäärasest kiindumusest nii emotsionaalseisse kui ka materiaalsetest hüvedesse. Lisaks leevendab selle chakra puhas energia armukadedust, kiivust, ja häireid seksuaalsuses.

 

Svadisthana chakra leiame oma kehas kaks sõrmelaiust ülevalpool ristluud.

 

Põhitoonilt on chakra oranž.

 

Looduselementidest vastab sellele chakrale vesi.

 

Inimese viiest meelest valitseb Svadisthana maitsemeele üle.

 

Füüsilises kehas on sakraalchakra kontrolli all enamik alakeha elundeid: munasarjad ja munandid, eesnääre, suguelundid, põrn, emakas ja põis.

 

Lõhnaküünal „Svadisthana“ koostises on 3% eeterlikud õlid: seeder (perek. Cupressacae; Cedrus ), mänd (perek. Pinus) ja rosmariin (Rosmarinus officinalis).

 

Ole hoolas!
Hoia küünal väljas väikelaste käeulatusest ning eemal lemmikloomadest. Ära jäta küünalt kunagi omapäi põlema. Aseta küünal või küünlaklaas alati kuumakindlast materialist alusele. Ära paiguta küünalt kardinate või avatud uste lähedusse. 

 

Sarnased tooted
Põlemisaeg: umbes 16-18 h
 
 
 
 
Tootekood: MB711 ,   Laoseis: Laos
2,00 €
Põlemisaeg: umbes 16-18 h
 
 
 
 
Tootekood: MB716 ,   Laoseis: Laos
2,00 €
Põlemisaeg: umbes 16-18 h
 
 
 
 
Tootekood: MB722 ,   Laoseis: Laos
2,00 €
Tootekood: NCLK05 ,   Laoseis: Laos
3,30 €
Tootekood: NCCH ,   Laoseis: Laos
8,00 €