Tootegrupid

A.Vogel Aesculus gel 100g Hobukastanigeel

Tootekood: AV1209
Kaubamärk: A. VOGEL
Ühik: tk
Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
Hind:
17,80 €

178,00 €/Kg
Kogus: - +

Hobukastani viljade ekstraktist valmistatud geel

Eakad hobukastani puud Bioforce´i põldudel on istutatud kunagi Alfred Vogeli poolt isiklikult. Igal sügisel korjatakse just nendelt puudelt pruune kastanimune, et valmistada hobukastanitinktuuri ja geeli. Hobukastanigeel valmistatakse värskest kastanimunade ekstraktist, mis pehmendavad, jahutavad rahustavalt jalgu, kui need tunduvad rasked ja väsinud - suurepärane abivahend peale pikka seismist või poodlemist. Samuti on see hea peale pikki reise (lennureise), kuumal aastaajal ja ka rasedusajal.

Hobukastani viljad on väga sarnased kastani viljadele. Need sisaldavad väärtusliku koostisainena aeskiini, mis aitab veenidel säilitada elujõudu ja laitmatult oma ülesannet täita. Seega kui järgmisel sügisel kastanimunad laste mängumaa vallutavad, austagem ja tunnustagem neid kui asendamatuid abimehi oma veresoonkonna toetamiseks.

Eestisse on hariliku hobukastani puud sisse rännanud ilupuudena Balkani metsadest, kuid teadmised tema raviomadustest ei jäänud sugugi Balkanile, vaid juba meie esivanemad kasutasid hobukastanimunade tõmmist valutavate ja väsinud käte ja jalgade määrimiseks peale rasket päevatööd. 

Aesculaforce tinktuuri kasulikud omadused:

  • aitab meie veresoonkonnal tervena püsida
  • kasulik meie väsinud ja rasketele jalgadele
  • valmistatud värsketest hobukastani viljadest
  • taimne geel ei sisalda pestitsiide, insektsiide, fungitsiide ja keemilisi väetisi

Hobukastaniviljad korjatakse geeli valmistamiseks nende õigel korjeajal ja pehmendav geel valmistatakse neist 24 tunni jooksul peale korjet.

Kasutamine: Määrida õrnalt ringjate liigustustega väsinud, raksetele jalgadele ja veenilaienditele 2-3 korda päevas. Vältida tugevat massaaži. Vältida näole ja limaskestadele sattumist. Mitte kasutada kahjustunud nahal. Mõeldud vaid välispidiseks kasutamiseks.

Koostis: Vesi, alkohol, hariliku hobukastani ekstrakt, glaseeraine (hüdroksüprpüülmetüültselluloos), polüglütserüül-4-kapraat, niiskusesäilitaja taimne glütseriin.

Sarnased tooted
Tootekood: AV1019 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
17,80 €
Tootekood: FR001 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
17,28 €
Tootekood: TT12 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
21,25 €
Tootekood: TT2577 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
13,83 €
Tootekood: TT918 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
8,10 €