Tootegrupid

Pulber hammaste pesuks aktiivsöega 60ml

Tootekood: CP60EP
Kaubamärk: GEORGANICS
Ühik: tk
Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
Hind:
9,30 €

155,00 €/L
Kogus: - +

Hambaid valgendav toode, mis eemaldab hambakatu ja plekid loomulikult
Georganicsi looduslik hammaste valgendamise pulber sisaldab ülipeent aktiivsütt, mis on looduslik, mitte-toksiline pulber, mis tõmbab endasse ja poleerib välja plekke ja kattu hammastelt. See täiesti ohutu ja kiir-efektiivne toode on valmistatud ilma sünteetiliste kemikaalideta (nagu näiteks peroksiid, fluoriidi ühendid või maitseained). Kasutades pulbrit üks kuni kaks korda nädalas, püsivad sinu hambad loomulikult valged.
Selles tootes oleme me kokku kombineerinud kaks efektiivseimat looduslikku hambaid valgendavat ainet neile, kes soovivad enda hambaid valgena hoida, kuid ei soovi kasutada mürgiseid kemikaale, mida leidub tavalistes suuhooldustoodetes. Me kasutame vaid peent farmatseutilise klassiga aktiivsütt ja naatrium bikarbonaati, mis on ohutud (toidu kvaliteediga) ka kogemata alla neelates. Selle toote abil saavutate samad tulemused, mis tavaliste toodetega, kuid vaid puhtaid ja looduslikke koostisosi kasutades.

KASUTAMINE: Kasta puhas niiske hambahari pulbri sisse. Harja hambaid 2-3 minutit. Loputa hoolikalt.
Soovitame kasutada pehmet hambaharja. Kasuta kaks korda nädalas selleks et eemaldada plekid ja katt hammastelt. Loputamiseks on sobilikeim Georganicsi naturaalne suuloputusvahend kookosõli basil. Väldi vee sattumist hambapulbri purki, et välistada bakterite kasv. Avatud purki hoia kuivas ja soojas kohas kuni 12 kuud.

KOOSTIS: See hambapulber on valmistatud mahedatest ja toidukvaliteediga koostisainetest: Aktiivsöe pulber ^, Söögisooda ^, Apelsiini koore pulber *^, Piparmündi õli *^.
* Mahepõllumajandusest, ^ Toidukvaliteediga.

Sarnased tooted
Tootekood: NTPEP ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
9,30 €
Tootekood: NTPRM ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
9,30 €
Tootekood: 220530 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
8,60 €