Tootegrupid

Biaks Anxi107, N30, 30 tabletti (5,19g)

Tootekood: B021
Kaubamärk: BIAKS
Ühik: tk
Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
Hind:
29,48 €
Kogus: - +

Ärevuse kergete vormide tähelepanuta jätmine võib viia tõsisemate ärevushäirete (sh paanikahäire, agorafoobia, lihtne foobia, generaliseerunud ärevushäire jm) tekkimiseni. Prekliinilised ja inimestel teostatud uuringud näitavad, et unikaalselt standardiseeritud ahtalehelise siiklkübara juure ekstrakt (Echinacea Angustifolia Radix), EP107TM, Anxi 107 peamine koostisosa, aitab leevendada nii kliinilise kui kerge ärevusega seotud sümptomeid

Kuidas toimib Ahtalehelise Siilkübara Juure Ekstrakt EP107TM meie kehas?

Ärevuse, meeleoluhäirete ja muude stressisümptomitega toimetulekut kontrollib organismis suurel määral endokannabinoidsüsteem. Patenteeritud ahtalehelise siilkübara juure ekstrakt EP107TM sisaldab alkamiide, mis on endokannabinoidssüsteemi kuuluvate anandamiididega äärmiselt sarnased. Anandamiidid on aga olulised rahu- ja heaolutunde tekkimisel ning aitavad lõõgastuda.

EP107TM – ahtalehelise siilkübara juure ekstrakt (Echinacea Angustifolia Radix), mis on Ungari Teaduste Akadeemia poolt uuritud, väljatöötatud ja patenteeritud ärevuse ning sellega seotud sümptomite leevendamiseks.
Kummeli ekstrakt (Matricaria Recutita) – aitab kontrollida kerge ärevuse sümptomeid ning on rahvameditsiinis erinevate tervistavate omaduste poolest kasutusel juba aastasadu.
B6 vitamiin – aitab kaasa normaalsetele psühholoogilistele funktsioonidele, immuunsüsteemi talitlusele ning vähendada väsimust ja kurnatust.
Koostisosad: Aktiivkoostisosad: EP107TM* Ahtalehelise siilkübara juure (Echinacea Angustifolia Radix) ekstrakt, kummeli (Matricaria Recutita Flos) ekstrakt, vitamiin B6 (Pyridoxine Hydrochloride). Abiained: stabilisaator: mikrokristalne tselluloos, dikaltsiumfosfaat, ristseotud naatriumkarboksümetüültselluloos, rasvhapped: glaseeraine: hüdroksüpropüülmetüültselluloos; paakumisvastane aine: rasvhapete magneesiumsoolad, ränidioksiid.

Kasutamine: 2 tabletti päevas (hommikul ja/või õhtul) täiskasvanutele ja 1 tablett üle 12 aastastele lastele, minimaalselt 2 nädala jooksul. Toodet võib pidevalt kasutada kuni 8 nädalat. Seejärel on vajalik 2-nädalane paus.

Sisaldus päevase annuse kohta (2 tabletti):

EP107TM* ahtalehelise siilkübara juure (Echinacea Angustifolia Radix) ekstrakt * 80 mg
Kummeli (Matricaria Recutita) ekstrakt 75 mg
Vitamiin B6 (Pyridoxine Hydrochloride) 0,42 mg (NRV* 30%)
EP107TM* – unikaalselt standardiseerutud ahtalehelise siilkübara juure (Echinacea Angustifolia Radix) ekstrakt
NRV* – päevane võrdluskogus täiskasvanule

Säilitamine: hoida kuivas, toatemperatuuril kaitstuna otsese päikesevalguse eest

Toode sobib kasutamiseks ka veganitele. GMO, laktoosi- ja gluteenivaba.

NB! Toidulisand ei asenda mitmekesist toitumist. Soovitavat päevast annust mitte ületada. Mitte kasutada toodet ülitundlikkuse korral mõne koostisosa suhtes. Mitte kasutada toodet raseduse, rinnaga toitmise või teiste ravimite võtmisel ning kui olete noorem kui 12-aastat ilma arsti või apteekriga nõu pidamata.

Sarnased tooted
Tootekood: SLI5159 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
20,15 €
Tootekood: UNS1223 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
42,90 €
Tootekood: 7350122360302 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
23,18 €
Tootekood: 297 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
13,90 €
Tootekood: 29779 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
9,90 €