Tootegrupid

Chewable Papaya N90

Tootekood: CC2196
Kaubamärk: CORAL CLUB
Ühik: tk
Tarneaeg: 1-5 tööpäeva

Antud toodet võite tellida võttes ühendust meiliaadressil info@rohe.ee

või registreeruda ja osta CoralClub netipoest kasutades antud viidet: https://coral.club/2930354.html

Eksootiliste viljade taimsed ensüümid ja ekstraktid seedimise parandamiseks.

  • Ananassist saadud taimne ensüüm - bromelaiin
  • Papaia ja kurkumi viljade ekstraktid, В2 vitamiin
  • Parandab valkude seedimist ja omastamist
  • Vähendab söögijärgset ebamugavustunnet kõhus
  • Mugav ja maitsev — närimistablett

Valk on organismi tähtsaim ehitusmaterjal. Proteolüütiliste ensüümide kaasabil lõhustatakse seedetraktis suured valgumolekulid väiksemateks osadeks — peptiidideks ja aminohapeteks, mida organism on võimeline omastama. Valkude omastamise probleemid tekivad näiteks: stressiga, pärast haiguse põdemist, väheliikuva elustiili puhul, liigse valgurikka toidu söömisel, samuti sportlastel, eakatel ja neil, kes on valgurikkal dieedil. Neil juhtudel vajab organism ensüümide lõhustumisel abi. Taimsete ensüümide tarbimine seejuures — on üheks lahenduseks.

Bromelaiin

Taimne proteolüütiline ensüüm, mis kiirendab ainevahetust ja aitab kaasa valkude imendumisele. Toimeainet saadakse ananassi varrest ja südamikust, mis ei ole söödavad, kuid sisaldavad suures hulgas bromelaiini.

Papaia viljade ekstrakt

Papaia mahlane viljaliha sisaldab vitamiine, mineraale ja taimseid ensüüme, millest papaiin on kõige hinnatum. Nii nagu bromelaiin, kuulub papaiin proteolüütiliste ensüümide hulka, parandades ainevahetust ja toidust valkude omastamist.

Kurkumiekstrakt

Kurkum — on Idamaades tuntud maitseaine, mis parandab isu ja stimuleerib ainevahetust В2 (riboflaviin)
Toetab soolestiku limaskesti.

  • Proteolüütilisteks (ladina keeles proteina — valk ja kreeka keeles lytikós — lõhustumine) nimetatakse ensüüme, mis lõhustavad valke pisikesteks osadeks — peptiidideks ja aminohapeteks. Proteolüütilisi ensüüme võib teisisõnu nimetada — proteaasid või proteinaasid.

Täiskasvanud 1 närimistablett 3 korda päevas söögi ajal või vahetult pärast sööki. Kuuri kestvus — 1 kuu. Vajadusel võib kuuri korrata.

Individuaalne talumatus tootekomponetide suhtes, rasedus, rinnaga toitmine, ainevahetushäired. Enne tarvitamist palume konsulteerida arstiga.

Koostis: Papaia viljade ekstrakt — 75 mg, bromelaiin — 20 mg, kurkumi risoomi ekstrakt — 3,3 mg, В2-vitamiin (riboflaviin) — 0,15 mg, abiained.

Sarnased tooted

Antud toodet võite tellida võttes ühendust meiliaadressil rohegroup@rohegroup.ee

või registreeruda ja osta CoralClub netipoest kasutades antud viidet: https://ee.coral-club.com/registration/?REF_CODE=127142137567

Tootekood: CC2103 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
Tootekood: SAL3307 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
16,78 €
Tootekood: TT1425 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
34,47 €
Tootekood: TT666 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
8,30 € (15%)
9,76 €
Tootekood: PA015 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
22,50 €