Tootegrupid

Coral Detox

Tootekood: CC803500
Kaubamärk: CORAL CLUB
Ühik: tk
Tarneaeg: 1-5 tööpäeva

Antud toodet võite tellida võttes ühendust meiliaadressil rohegroup@rohegroup.ee

või registreeruda ja osta CoralClub netipoest kasutades antud viidet: https://ee.coral-club.com/registration/?REF_CODE=127142137567

«Coral Detox» – see on kompleksne lähenemine, mis kindlustab toksiinide loomuliku väljutamist organismist, rakkude tervist ja aktiivsust.

ASSIMILATOR

Rasvlahustuvate toksiinide väljutamiseks. Aitab kaasa toiduainete kvaliteetsele lõhustamisele (valgud, rasvad, süsivesikud), normaliseerib ainevahetust ja vähendab toksiinide moodustumist.

Terve seedimine ja tugev immuunsus. 

H-500

Vees lahutuvate toksiinide väljutamiseks. Kõige tänapäevasem antioksüdant, mis võimaldab neutraliseerida organismis tekkivaid toksiine. Takistab vabade radikaalide purustava toime avaldumist. Suurendab organismi energiapotentsiaali rakuenergia tootmise stimuleerimise arvel. Taastab jõu, reipuse ja vastupidavuse. 

CORAL-MINE

Vees lahutuvate toksiinide väljutamiseks. See on looduslik vee rikastaja, mis soodustab vees lahutuvate toksiinide efektiivset väljutamist inimese organismist, taastab organismi eneseregulatsiooni. Aitab kaasa aktiivsele pikaealisusele. 

CORAL LECITHIN

Rasvlahustuvate toksiinide väljutamiseks. Kaitseb rakumembraane toksiinide kahjustava toime eest. Aitab efektiivselt toksiinid neutraliseerida ja organismist välja viia.

KOOSTIS: Assimilator (90 kaps.), Н-500 (60 кaps.), Coral-Mine (30 kottikest), Coral Lecithin (120 каps.).

Mitte kasutada mõne komponendi individuaalse talumatuse, raseduse ja rinnaga toitmise korral. Enne kasutamist soovitatakse konsulteerida arstiga.

Hoida otsese paikesevalguse eest kaitstult, kuivas ja lastele kattesaamatus kohas, temperatuuril kuni +25 °C.

Sarnased tooted
Tootekood: BL6663 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
24,40 €
Tootekood: CC2165 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
Tootekood: UNS1568 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
29,50 €
Tootekood: PA015 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
22,50 €
Tootekood: PA023 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
22,50 €