Tootegrupid

Coral Detox Plus (komplekt)

Tootekood: CC803600
Kaubamärk: CORAL CLUB
Ühik: tk
Tarneaeg: 1-5 tööpäeva

Antud toodet võite tellida võttes ühendust meiliaadressil info@rohe.ee

või registreeruda ja osta CoralClub netipoest kasutades antud viidet: https://coral.club/2930354.html

Coral Detox Plus – see on laiendatud variant Coral Detox-st, mis aitab kaasa loomulikku toksiinide väljutamisele, rakkude kaitsele ja tervendamisele, immuunsuse tugevdamisele ja organismi üldtoonuse suurenemisele.

Suurendatud kaitse toksiliste mõjutuste eest ja kõrge energia tase!

ASSIMILATOR

Soodustab kvaliteetset toitainete lõhustumist ja vähendab toksiinide teket. Koostises on taimset päritolu fermendid koos A ja D vitamiinidega.

H-500

Sisaldab endas antioksüdantide kompleksit, mis kaitsevad organismi happelise stressi tagajärgedest. Aitab kaasa rakuenergia tootmises ning rakkude tervise ja nooruse säilimist.

CORAL-MINE

Süvavee korallide mineraalide kompositsioon, mis optimeerib mineraalide tasakaalu organismis ning aktiivselt viib välja veeslahustuvad toksiinid.

CORAL LETSITIIN

Parandab maksa funktsioone – organismi tähtsama filtri töö. Looduslikke fosfolipiidide allikana kaitseb rakukestasi toksiinide kahjustuste eest.

PENTOKAN K+

Unikaalne kaaliumi kombinatsioon Vitamiin C-ga ja riboosiga, mis aitab vabastada rakuenergia ning aitab organismil kiiresti taastuda peale koormusi ja intoksikatsioone.

CORAL LUTSERN

Looduslikke koostisosade kompleks, mis tõstab toonust ja mõjub positiivselt üldtervise tasemele. Lutsern aitab kiiresti toime tulla intoksikatsiooniga, seedimishäiretega ja teiste siseorganite töö häirete puhul.

Mitte kasutada mõne komponendi individuaalse talumatuse, kõhulahtisuse, sooles oleva mehaanilise takistuse, raseduse ja rinnaga toitmise korral. Enne kasutamist soovitatakse konsulteerida arstiga.

Sisaldab: Assimilaator (90 kapslit), H-500 (60 kapslit), Coral-Mine (30 pakikest), Coral Letsitiin (120 kapslit), Pentokan K+ (2 pakendit), Coral Lutsern (120 kapslit).

Sarnased tooted

Antud toodet võite tellida võttes ühendust meiliaadressil rohegroup@rohegroup.ee

või registreeruda ja osta CoralClub netipoest kasutades antud viidet: https://ee.coral-club.com/registration/?REF_CODE=127142137567

Tootekood: CC91640 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
Tootekood: SLI5112 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
16,75 €
Tootekood: SLI5428 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
16,90 €

Kellele toode sobib?

  • inimestele, kes soovivad toetada oma immuunsüsteemi
  • inimestele, kes kannatavad ärritunud soole sündroomi käes
  • inimestele, kes soovivad toetada organismi põletiku ja haavandite korral
Tootekood: CU3351 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
10,12 €
Tootekood: NOW0062 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
14,95 €