Tootegrupid

Ecosi nõudepesumasina tabletid 25tk

Tootekood: ECOS0092
Kaubamärk: ECOSI
Ühik: tk
Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
Hind:
8,65 €
Kogus: - +

ICEA ökosertifikaadiga toode on ohutu nii tervisele kui ka keskkonnale, samas puhastab tõhusalt ka madalal temperatuuril. Naatriumtsitaat takistab katlakivi teket, naatriumperkarbonaat aitab lauanõudelt plekke eemaldada. Toode on lõhnastatud mündi ja eukalüpti eeterlike õlidega. Valem ei sisalda EDTA-d, isotiasolinoonkloriidi, fosfaate, SLES-i ega loomset päritolu aineid. Nikkel, kroom ja koobalt väärtus <1 ppm.

Koostisosad: Sodium Citrate, Sodium Carbonate Peroxide, Sodium Carbonate, Sodium Silicate, Trisodium Dicarboxymethyl Alaninate, Citric Acid, Tetrasodium Iminodisuccinate, TAED, Laureth-7, Sodium Chloride, Poliphosphonic Acid Sodium Salt, Sodium Bicarbonate, Mycrocrystalline Cellulose, Protease,  Sodium Polyaspartate, Amylase, Eucalyptus Globulus Leaf Oil*, Mentha Arvensis Leaf Oil*, Limonene.

*mahepõllumajandusest

Keemiline koostis: 15-30% hapniku baasil pleegitid, <5% mitteioonsed pindaktiivsed ained, fosfonaadid.

Teised koostisosad: piparmündi ja eukalüpti eeterlikud õlid (Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Mentha Avensis Leaf Oil), ensüümid Enzymes (Protease, Amylase), Limonene.

Kasutamine: eemalda ümbris ja aseta tablett vastavasse nõudepesumasina sahtlisse. Programmi valides pea meeles, et toode on tõhus ka madalate temperatuuride juures. Laadige masin alati täis ja loputage nõud enne masinasse panemist. Kui nõud ei ole väga mustad, kasutage säästlikumat pesuprogrammi. Puhastage nõudepesumasinat korrapäraselt ning jälgige, et soolasahtel oleks täis.

Hoiatus! Võib ärritada silmi! Pese käed hoolikalt peale kasutamist. Toote silma sattumisel loputa ohtra veega ja vajadusel konsulteeri arstiga. Sisaldab eukalüpti eeterlikku õli, mis võib põhjustada allergilist reaktsiooni. Hoia lastele kättesaamatus kohas!

Valmistatud Itaalias

 

Sarnased tooted
Tootekood: 307025 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
5,43 €
Tootekood: EM_102 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
5,90 €
Tootekood: 93862015
15,10 €
Tootekood: 307605 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
25,30 €
Tootekood: 403307 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
173,00 €