Tootegrupid

Kristallvardaga veepudel, Obsidiaan, 550ml (-20%)

Tootekood: TT2778
Ühik: tk
Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
Hind: 59,88 €
47,91 €
Kogus: - +

Kristallvardaga veepudel – Obsidiaan, 550ml koos veepudeli ümbriskotiga

Mis teeb kristallipudelid nii eriliseks?

  • Naturaalsed kristallid

  • Klaasist ja roostevaba terasest

  • Kristallide tervendav energia

  • Saad valida omale sobiva kristalli energiaga veepudeli 

Mis on kristalliveepudel?

Kristallidega veepudel integreerib kristallide tervendava energia meie kehasse. Kristallveepudel töötab molekulaarsel ja vibratsiooni tasemel. See kannab kristallide energia vette. Vesi saab konkreetse kristalli energialaengu. Selline vesi stimuleerib ja rahustab meie meelt ja emotsioone.

Kristallveepudelid parandavad vaimset heaolu. See loob positiivse meeleolu ja on positiivne mõjuga ka meie füüsilisele tervisele. See soodustab rahulikkust, toetab tervet ja säravat nahka. Kalliskivipudelid ühendavad vee eelised kristallide omadustega. See maagiline tandem loob tõhusa vahendi meie heaolu suurendamiseks.
 
See kristallidega tervendav veepudel on kohustuslik siis, kui te juba naudite kristallide tervendavat maailma või kui olete just sattumas uude ja põnevasse kristallide energia maailma. Kristalliseerunud vee joomise positiivsed eelised on tavaliselt tunda kohe esimesel nädalal. Pudelis olevat vett laaditakse kogu päeva jooksul puhta kristalli energiaga! Võite nüüd rahulikult oma vanast plastpudelist lahti saada. Selle energiseeritud vee joomine annab teile kosutust ärkveloleku hetkest kuni uinumiseni.
 
Kui hindate oma isiklikku tervist ja heaolu rohkem kui midagi muud, on see veepudel teile! Kui te pole kindel, milline pudel teile sobib, siis lugege toodete alt eri kristallide kirjeldust ja valige kristall, mis sobib kõige paremini teie praeguste kavatsustega ja olukorraga. Kristallidega veepudeleid võib olla ka mitu erinevat, mida saab vastavalt hetkeolukorrale kasutada. 

Kristallveepudel obsidiaan vardaga: 

Obsidiaan – on kõrgema valdkonna kalliskivi, tugeva psüühilise kaitsega ning hajutab negatiivse energia. 

Vali musta obsidiaaniga tervendav kristallveepudel, kui soovid vabaneda ebaharmooniast ja kaitsta end negatiivsuse eest. Must Obsidiaan on võimas kivi, mis aitab puhastada psüühilist sudu teie aura sees, mis mõjutab igapäevast elu. Must obsidiaan on tugev kaitsekivi. Seetõttu aitab musta obsidiaaniga laetud vesi tasakaalustada teie füüsilist, emotsionaalset ja vaimset tervist.

Obsidiaan kavatseb kõik teie kahtlused ja ebakindluse eemale hoida. Hoidke obsidiaani kristalliga veepudelit lähedal, kui teil on vaja suurendada oma enesekindlust ja usku iseendasse. Usaldus algab saladuste paljastamisest ja enda aktsepteerimisest. Joo obsidiaaniga kristallveepudelist, kui otsid tõde ja sul on küsimusi elu ja armastuse kohta. Olles tõe kivi, aitab see leida tähenduse ja jääda selle juurde, mis tegelikult oluline.

Obsidiaan mõjub hästi lihastele ja tugevndab neid. Obsidiaan suunab vette selle kristalli raviva energia ja tõmbab kehast välja stressi ja pinged. Obsidiaani kristalliveest on abi, kui teil on väsimus või püsivad peavalud. Joo lihtsalt obsidiaani kristallveepudelist ja märkad selle rahustavat toimet.

OBSIDIAAN koos mäekristalliga kaitseb negatiivsete mõjutuste eest, aitab jagu saada emotsionaalsetest ülepingetest. Hoiab raskete tagajärgedega tegude sooritamise eest, kuna ei lase pattu teha. Ta imab endasse negatiivset energiat ja õpetab isekusest jagu saama. Ta sunnib oma kandja kõige sügavamatele alateadlikele hirmudele ja negatiivsetele tunnetele näkku vaatama, et need teadvussesse tõuseksid. Obsidiaan on muutumise ja uuestisünni kivi ja tema suurimaks teeneks on see, et ta annab inimesele võime iseendaga kohtumiseks ning õpetab, et valgusel ja pimedusel on üks algallikas. Kivi eemaldab kehast ja aurast kasutuks muutunud energia, kurbuse, viha ja rahutuse. Obsidiaaniga töötamisega kaasneb tavaliselt sisemise haavatavuse kogemus, sest tuttavast energiast vabanemisel tekib tühjus, mis täitub varsti uue valguse ja jõuga. 

NB! Kuna tegemist on looduslike kristallidega, siis igaüks on natuke erinev ja omapärane.

Võib puhastada aegajalt Palo Santo, pühapuidu suitsuga või tingshadega. 

Sarnased tooted
Tootekood: 9656 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
11,52 € (20%)
14,40 €
Tootekood: AV1034 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
4,80 € (20%)
6,00 €
Tootekood: 7755 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
5,56 € (20%)
6,95 €
Tootekood: 4001638081900 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
8,80 € (20%)
11,00 €
Tootekood: TT42 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
14,28 € (15%)
16,80 €