Tootegrupid

Lipovitac Liposomaalne C-vitamiin 0,5L

Tootekood: LIPO5
Kaubamärk: LIPOVITAC
Ühik: tk
Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
Hind:
28,47 €

56,93 €/L
Kogus: - +

Lipovitac C-vitamiin on mõnus hapukas ja tervislik liposomaalne jook mis võiks olla igas kodus kasutusel. See uudne toidulisandi vorm on kõige tugevam C-vitamiini vorm mida saate suu kaudu võtta. Lipovitac C-vitamiini jook saab Teie keha C-vitamiini taseme palju kõergemaks kui seni arvati võimalikuks. Uudse tehnoloogia abil on Lipovitac C-vitamiini imendumine kuni 95%.

Säilitamine: hoida külmikus.

Miks Lipovitac liposomaalsed vitamiinid?

Lipovitac liposomaalsete vitamiinide eeliseks on see, et neid ei manustata tavapärase tableti või pulbri kujul, vaid vedelikuna, millel on suurem biosaadavus. See tähendab, et vitamiinid on kapseldatud sfääriliste fosfolipiidrakkude südamikku, nn liposoomidesse. Kuna liposoomidel on inimrakkude lipiidmembraanidega sarnane fosfolipiidide koostis, imenduvad nad keha rakkudesse oluliselt paremini.

Koostisosad: Puhastatud vesi, C-vitamiin (L-askorbiinhappena), päevalille letsitiin.

C-vitamiin aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitusele, aitab kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest, suurendab raua imendumist ning aitab vähendada väsimust ja stressi. Letsitiin toetab samuti immuunsüsteemi, aitab kaasa raku membraani funktsioonidele ning kollageeni moodustumisele.

Manustamine: Täiskasvanule 15 ml päevas vahetult enne hommikusööki või hommikusöögi ajal vastavalt terapeudi või arsti soovitusele. Alla 7 aastastele lastele 7,5 ml päevas, võib segada vee või mahlaga. Soovitatud annust ei tohi ületada. Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Sarnased tooted
Tootekood: SAL2355 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
13,98 €
Tootekood: NOW4725 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
17,65 €
Tootekood: NOW4721 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
14,34 €
Tootekood: UNS0745 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
18,20 €
Tootekood: NOW3042 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
16,12 €