Tootegrupid

Neitronik 5GRS

Tootekood: CC91790
Kaubamärk: CORAL CLUB
Ühik: tk
Tarneaeg: 1-5 tööpäeva

Seade Neutroonik – individuaalne elektromagnetkiirguse vastane kaitsevahend. On ette nähtud personaalarvutite, telerite, raadio- ja mobiiltelefonide, mikrolaineahjude, LCD- ja plasmakuvarite jaoks.
 
Neutroonik kujutab endast on spetsiaalset antenni mõõtmetega 40 x 40 x 0,6 mm. Antenni kristallvõre on kristalli omadustega, absorbeerides ja muundades elektromagnetenergiat. Kiirgusallikas  aktiveerib antenni ja see tekitab oma välja, mis vastasmõjus kiirgusallikaga muundab kiirgusspektri inimestele ohutuks. Seade vähendab elektromagnetilise koormuse inimese organismi jaoks ohutu tasemeni.


Neutroonik 5GRS – innovaatiline elektromagnetkiirguse individuaalkaitsevahend, mis on loodud uusimate tehnikavaldkonna saavutuste baasil.

Tänasel päeval suurendab enamik nutitelefonide, WiFi ruuterite ja tahvelarvutite tootjaid pidevalt oma seadmete võimsust, varustades neid üha arvukamate antennidega. Tulemusena suureneb elektromagnetilise saaste tase, mis mõjub negatiivselt inimeste tervisele.

Neutroonik 5GRS astub ühte jalga progressiga: seda iseloomustab suurenenud võimsus, mis võimaldab kaitsta meie tervist tormiliselt areneva maailma tingimustes. Täna on see seade – parim kättesaadav elektromagnetkiirguse vastase kaitse tehnoloogia. Mudelit 5GRS soovitatakse eriti neile, kes kasutavad iga päev tänapäevaseid nutitelefonide, ruuterite ja tahvelarvutite versioone.

Sarnased tooted

Antud toodet võite tellida võttes ühendust meiliaadressil rohegroup@rohegroup.ee

või registreeruda ja osta CoralClub netipoest kasutades antud viidet: https://ee.coral-club.com/registration/?REF_CODE=127142137567

Tootekood: CC91679 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva

Antud toodet võite tellida võttes ühendust meiliaadressil rohegroup@rohegroup.ee

või registreeruda ja osta CoralClub netipoest kasutades antud viidet: https://ee.coral-club.com/registration/?REF_CODE=127142137567

Tootekood: CC91637 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva,
Tootekood: SLI5447 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
23,90 €
Tootekood: TT2959 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
9,00 €
Tootekood: TTSHP ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
18,00 €