Tootegrupid

Nutripack (Komplekt)

Tootekood: CC803402
Kaubamärk: CORAL CLUB
Ühik: tk
Tarneaeg: 1-5 tööpäeva

Antud toodet võite tellida võttes ühendust meiliaadressil info@rohe.ee

või registreeruda ja osta CoralClub netipoest kasutades antud viidet: https://coral.club/2930354.html

 

Komplekt menüü rikastamiseks väärtuslike looduslike toitainetega toitainetega.

  • 6 toodet 30-päevaseks kuuriks
  • Koostises on taimsed ekstraktid, probiootikumid, polüküllastumata rasvhapped, Omega-3, fosfolipiiidid, vetikad, meremineraalid
  • Toetab südame-veresoonkonna, närvisüsteemi, immuunsüsteemi ja seedimise tervist
  • Suurendab menüü mitmekesisust

CORAL ALFALFA

Sisaldab lutserni lehtede mahla ja taime pulbrit. Lutsern sisaldab elutähtsaid mineraale (kaltsium, raud, fosfor, magneesium, väävel, kaalium, räni) ja looduslikku fluori, mis on vajalik tervete hammaste jaoks. Lutsern sisaldab vitamiine (С, Е, К, В-rühm), taimset valku ja klorofülli. Annab elujõudu ja aitab tugevdada tervist.

PREMIUM SPIRULINA

100% spirulina ilma abiaineteta. Spirulina sisaldab erinevaid bioaktiivseid aineid ja parandab ainevahetust, aitab kontrollida kaalu ja kaitseb ennaegse vananemise eest.

CORAL LECITHIN

Fosfolipiidide, sealhulgas fosfatidüülkoliini allikas, mis on inimorganismi kõigi rakumembraanide peamine koostisaine. Toetab südame ja maksa tervist, On oluline kognitiivse funktsiooni ja nägemise jaoks. On organismile vajalik kogu elu jooksul.

O!MEGA-3 TG

Omega-3 asendamatute polüküllastumata rasvhapete kompleks taastatud trigütseriidses vormis. See on looduslähedane vorm ja seetõttu organismile kergesti omastatav. Inimorganism ei sünteesi polüküllastumata rasvhappeid ja saab seda vaid toidust. Piisav Omega-3 rasvhapete hulk on eriti tähtis südame-veresoonkonna, peaaju, nägemiselundite ja naha jaoks. Toode on saadud külma vee ookeanikaladest.

SUPER-FLORA

Tasakaalustatud kombinatsioon probiootikumidest (bifido- ja piimhappebakterid) ja inuliini probiootikumidest. Piimhappe- ja bifidobakterid toetavad soolestiku tervist ja seedimist ning tugevdavad immuunsust.

CORAL-MINE

Mineraalne ühend iidsetest süvavee korallidest, mis sisaldavad kasulike makro- ja mikrotoitainete (mikrokogustes kaltsiumi, magneesiumi, kaaliumi ja mõningate teiste) soolasid. Koostoimes veega lähevad need mineraalid sooladest vette, suurendades selle füsioloogilist väärtust ja parandades organoleptilisi omadusi.

Enne kasutamist lugege pakendis olevat juhendit.
Kuuri pikkus 30 päeva.

Toote koostisainete individuaalne talumatus, rasedus ja imetamine. Enne tarvitamist on soovitatav pidada nõu arstiga.

Sisaldab: Coral AlfaAlfa — 1 pakk (120 kapslit), Premium Spirulina — 1 pakk (200 tabletti), Coral Lecithin — 1 pakk (120 kapslit), O!Mega-3 TG — 1 pakk (30 kapslit), Super-Flora — 1 pakk (30 taimset kapslit), Coral-Mine — 3 pakki (30 kotikest),

Sarnased tooted
Tootekood: AV1612 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
15,60 €

Antud toodet võite tellida võttes ühendust meiliaadressil rohegroup@rohegroup.ee

või registreeruda ja osta CoralClub netipoest kasutades antud viidet: https://ee.coral-club.com/registration/?REF_CODE=127142137567

Tootekood: CC91117 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva

Antud toodet võite tellida võttes ühendust meiliaadressil rohegroup@rohegroup.ee

või registreeruda ja osta CoralClub netipoest kasutades antud viidet: https://ee.coral-club.com/registration/?REF_CODE=127142137567

Tootekood: CC91848 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
Tootekood: B012 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
6,50 €
Tootekood: SLI5438 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
12,90 €