Tootegrupid

Planet Ayurveda Giloy 60tk.

Tootekood: PA038
Kaubamärk: PLANET AYURVEDA
Ühik: tk
Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
Hind:
22,50 €
Kogus: - +

Immuunsüsteemi tugevdamiseks kasutatakse Giloy kapsleid (Guduchi, Tinospora cordifolia). Neil on positiivne mõju ka erinevatele kehafunktsioonidele, nagu hingamissüsteem, maksafunktsioon ja neerufunktsioon.

Giloyt (Tinospora cordifolia, Guduchi) nimetatakse Ayurvedas laialdase kasutamise tõttu kui "amrita" (surematu).  Tinospora cordifolia toimib antioksüdandina ja seda on Ayurvedas sajandeid kasutatud immuunsuse suurendamiseks. Giloy on artriidivastane, palavikuvastane, seedimist soodustav, põletikuvastane, vähivastane ja suurepärane verepuhastaja. Sellel on kasulik mõju erinevatele kehafunktsioonidele, nagu maksa, hingamisteede ja kuseteede funktsioonid. Samuti aitab see positiivselt kaasa rasvade ainevahetusele.

Giloy kapslid valmistatakse puhtast ürdiekstraktist, mis on saadud Tinospora cordifolia'st. Giloy liike on üle maailma 30-40. Nendest liikidest on Indias leitud neli, mis on väga kasulikud erinevate haiguste raviks. Planet Ayurveda Giloy kapslid on 100% puhtad ja looduslikud, väga tõhusad ning ei sisalda kemikaale ega oma kahjulikke kõrvalmõjusid. 

Energiaomadused vastavalt Ayurvedale:

vata =

pitta =

Kapha = 

Koostis:

Giloy (Guduchi)Tinospora cordifolia500 mg

Planet Ayurveda Giloy kapslid sisaldavad igaüks 500 mg standardiseeritud ekstrakti 10: 1 Tinospora cordifolia.

Need kapslid ei sisalda lisaaineid ega täiteaineid, ei sisalda kemikaale ning on edukalt läbinud kvaliteedi , koguse ja tõhususe kontrolli.

Planet Ayurveda toodete toorainet kasvatatakse India kõige rahulikumates piirkondades. Pestitsiide ega anorgaanilisi väetisi ei kasutata. 100% mahekasvatus. 

Toetab immuunsüsteemi.

Aitab puhastada verd.

100% looduslik.

Ei sisalda kemikaale, värvaineid, säilitusaineid, tärklist, pärmi, sideaineid ja täiteaineid. 

Manustamine:  Võtke 1 kuni 2 kapslit kaks korda päevas koos veega pärast sööki. Ärge ületage soovitatud ööpäevast annust. 

Hoida jahedas, kuivas ja suletud kohas. 

Hoiatus

Oluline on tervislik eluviis, samuti mitmekesine ja tasakaalustatud toitumine, mida toidulisandid ei asenda. Hoida lastele kättesaamatus kohas. 

Soovitatav koos Giloy'ga:

Parema efekti saavutamiseks soovitame kombineerida Shilajiti kapslitega (kogu keha tugi) või teiste Ayurveda ürtidega, sõltuvalt autoimmuunhaiguse tüübist.

 

Sarnased tooted
Tootekood: SLI5181 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
12,75 €

Antud toodet võite tellida võttes ühendust meiliaadressil rohegroup@rohegroup.ee

või registreeruda ja osta CoralClub netipoest kasutades antud viidet: https://ee.coral-club.com/registration/?REF_CODE=127142137567

Tootekood: CC91622 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
Tootekood: SB0245 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
22,32 €
Tootekood: SLI5491 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
15,90 €
Tootekood: NOW1790 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
11,54 €