Tootegrupid

Planet Ayurveda GUGULLIPID ekstrakt -kolesterooli vähendamine 60 kapslit

Tootekood: PA009
Kaubamärk: PLANET AYURVEDA
Ühik: tk
Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
Hind:
22,50 €
Kogus: - +

●aitab vähendada kolesterooli tootmist maksas 

 ●aitab antioksüdandina ennetada kolesterooli oksüdatsiooni, 

  mõjutades seega positiivselt ateroskleroosi seisundit 

●tõhus vahend koronaararterite ummistuse, veenitromboosi ja veresoonte põletiku (vaskuliidi) korral

Vata – Pitta = Kapha – 

●Hea looduslik valuvaigisti ja kolesterooli vähendaja .

●Annab positiivseid tulemusi aterosklerootiliste veresoonte haiguste ennetamisel ja vähendamisel.

●Tõhus vahend koronaararterite ummistuse, veenitromboosi ja veresoonte põletiku ( vaskuliidi ) korral

●Hea valuvaigistav ja põletikuvastane taimne preparaat

●Gugulipiid vähendab kolesterooli tootmist maksas ja takistab antioksüdandina kolesterooli oksüdatsiooni ja toimib seega ateroskleroosi vastu .

●Seda kasutatakse ka dieetides liigse keharasva vähendamiseks .  

 

Iga kapsel sisaldab 500 mg ülalnimetatud taimede puhast standardiseeritud ekstrakti .

Gugullipid kapslid sisaldavad – Guggul (Commiphora mukul)  kolesterooli alandamiseks. Gugguli taimevaik sisaldab nn gugulosteroone ( Gugulosterones ), mis on väga tõhusad kolesteroolitaseme kiireks vähendamiseks. 

Gugullipid kapslid - see on tõhus looduslik valuvaigisti, toimib suurepäraselt igat tüüpi põletike korral.

 

Gugulipiid alandab kolesterooli

Gugullipid sisaldab toimeaineid Z-guggulsterooni ja E-guggulsterooni , mis aitavad alandada kolesterooli ja triglütseriidide taset.

Guggulsteroonid saadakse kollase kummina gugguli taimest. Teaduslike uuringute kohaselt võivad guggulsteroonid muuta kolesterooli metabolismi maksas (aitavad vähendada kolesterooli tootmist maksas).

Guggulsteroonidel on positiivne mõju LDL- kolesterooli alandamiseks. Lisaks toimib gugulipiid antioksüdandina, mis aitab vältida LDL-kolesterooli oksüdeerumist (LDL-kolesterooli oksüdeerumisel on veresooned ummistunud ).

Gugulipiid aitab kaitsta ateroskleroosi eest ja aitab samuti vähendada trombotsüütide kleepuvust, vähendades arterite kõvenemise ohtu.

 

Gugullipiidi kasutatakse ka rasvumise (medoroga – lipiidide ainevahetuse häire) ennetamiseks, sümptomid on sarnased kõrge kolesteroolisisalduse ja arteriaalse paindlikkuse vähenemisega.

 

Ajurveeda õpetuste kohaselt võib Gugullipid tõhusalt eemaldada ladestusi ja ummistusi veresoontes, mis takistab ateroskleroosi ja teiste kõrgest lipiidide tasemest organismis põhjustatud haiguste teket .

 

Guggul on kasulik kaalujälgimisel, kuna see aitab parandada ainevahetust ja vähendab Ama (kehas ebaõigest seedimisest tingitud mürgiste jäätmete) kogust, parandades seedimist .

 

Gugullipid on 100% taimetoitlane toidulisand ja täiesti looduslik taimne toode ilma keemiliste lisanditeta.

 

Annustamine: 1-2 kapslit üks või kaks korda päevas. 

Gugullupide on Commiphora mukul puu kummivaigu ekstrakt. Seda puud tuntakse ka India mürripuu Guggul nime all. Gugullipid on kõrgelt hinnatud ravimtaim, mida on India traditsioonilises meditsiinis kasutatud tuhandeid aastaid.

 

Ajurveeda meditsiinis  kasutatakse Gugullipidi lipiidide ainevahetuse häirete, osteoartriidi, reumatoidartriidi, luumurdude, haavandite ja epilepsia raviks . 

Taime kummivaiguks on oleosiin, mida saadakse Commiphora mukul puu kollakatest istikutest . 

Planet Ayurveda™ Gugulipid kapslid 

Planet Ayurveda™ Gugullipid Capsules (500 mg) on väga tõhus vahend madala tihedusega lipoproteiinide (LDL) taseme alandamiseks. Leevendab valu põletikukohas, hoiab ära rasvumise ja ateroskleroosi. Gugullipid kapslid on 100% puhas taimne toode, millel puuduvad kõrvalmõjud. Gugullipid kapslid on tõhusad põletiku ja artriidi vastu. Hea tulemus aterosklerootiliste südamehaiguste ennetamisel. Erinevate taimede kombineerimine annab sünergilise efekti erinevate haiguste paranemisel.

 

Gugullipidi koostis kaubamärgi Planet Ayurveda™ kapslite all: 

Koostis : India nimi ladinakeelne nimi Guggul Resin Commiphora mukul std. ext.  Mürri vaigu standardiseeritud kooreekstrakt 6:1 ( Commiphora mukul ).

100% standardiseeritud ekstrakt, iga kapsel sisaldab 500 mg Commiphora mukul vaigu ekstrakti 6:1. Taimetoidukapsli kest on valmistatud taimsest tselluloosist ja sisaldab toimeaineid. 

Pakend: 60 kapslit, 500 mg puhast taimeekstrakti kapslis, lisaaineid ei sisalda. 

 

Parema tulemuse saavutamiseks kasutage 1-2 kapslit 1-2 korda päevas 8-10 nädala jooksul. Tulemused võivad olenevalt vanusest, soost, tervisest ja toitumisest erineda. Seda toodet saab kasutada pikka aega ilma kõrvaltoimeteta.

 

* Tähelepanu! Kõik viited selle toote toimeainete omadustele põhinevad usaldusväärsetest allikatest saadud teabel, kuid ei mõjuta lõpptoote toimet ega ole toote reklaam.

 

Sarnased tooted
Tootekood: NOW1790 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
11,54 €
Tootekood: UNS0264 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
19,22 €
Tootekood: UNS1568 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
29,99 €
Tootekood: UNS0318 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
17,18 €
Tootekood: TT2631 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
6,91 €