Tootegrupid

Planet Ayurveda Kurkumiin 95% ekstrakt 60 taimset kapslit

Tootekood: PA018
Kaubamärk: PLANET AYURVEDA
Ühik: tk
Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
Hind:
22,50 €
Kogus: - +

Kurkum mõjub soodsalt normaalsele maksatalitlusele, vereringele, immuunsüsteemile, närvisüsteemile, hingamissüsteemile, naha ja liigeste seisundile. See aitab kaasa ka vaimsele heaolule.

Kurkumiin (Curcuma longa) on nii Ayurveda kui ka Hiina meditsiinis tuntud oma laiaspektrilise  toime poolest. See toetab nii maksa kui ka immuunsüsteemi tööd ning aitab kaasa ka vaimsele heaolule. 

Lisateavet kurkumiini mõju kohta:

Kurkumit (Curcuma longa) kasutatakse nii Ayurveda kui ka Hiina meditsiinis, kuna sellel on laialdane mõju paljudele kehafunktsioonidele. Kurkum mõjub soodsalt normaalsele maksatalitlusele, vereringele, immuunsüsteemile, närvisüsteemile, hingamissüsteemile, naha ja liigeste seisundile. See aitab kaasa ka vaimsele heaolule.

Kurkumiin on üks parimaid looduslikke vahendeid erinevate infektsioonide, sealhulgas suure mädatootmise korral.

Kurkumiini kasutatakse ka kerge loodusliku verevedeldajana. 

Kurkumiin on looduslik antioksüdant, millel on põletikuvastane toime, samuti [võimalik] kasu, mis on seotud vananemisprotsessi aeglustamise ning Alzheimeri tõve ja potentsiaalselt depressiooni ennetamisega 

Üks kurkumi peamisi väiteid kuulsuse kohta on see, et seda kasutatakse tavaliselt põletiku vastu võitlemiseks ja suurema osa kurkumi põletikuvastastest võimetest võib omistada kurkumiinile. Tegelikult võib õiges annuses kurkumiin olla tõhusam põletikuvastane ravi kui tavalised põletikuvastased ravimid.

Kuna krooniline põletik soodustab paljusid kroonilisi haigusi, võib kurkumiin aidata ravida selliseid haigusi nagu põletikuline soolehaigus, pankreatiit ja artriit.

Kurkumiin võib aidata kaitsta südamehaiguste eest

Varasemad uuringud näitavad, et kurkumiin võib parandada endoteeli funktsiooni või õhukese membraani tervist, mis katab südant ja veresooni. See membraan mängib vererõhu reguleerimisel võtmerolli. Madalamat endoteeli funktsiooni seostatakse vananemise ja südamehaiguste riski suurenemisega. Seega võib kurkumiin aidata kaitsta vanusega seotud funktsioonikaotuse eest ja vähendada südamehaiguste tekke tõenäosust . 

Kuna põletik on seotud kasvajate kasvuga, võivad põletikuvastased ühendid, nagu kurkumiin, mängida rolli mitmesuguste vähitüüpide, sealhulgas kolorektaalse, kõhunäärme- , eesnäärme- , rinna- ja maovähi ravis ja ennetamisel. See võib seda teha mitmel viisil, sealhulgas häirida vähirakkude moodustumist rakutsükli erinevates etappides, häirida rakkude signaaliülekande radu ja isegi põhjustada nende vähirakkude surma.  

Koos Neemiga kasutatakse seda halvasti paranevate haavade ja mükoosiga seotud probleemide korral (seeninfektsioonid). 

Kurkumiin ja piperiin:

Ayurvedas kasutatakse ka nn. "kuuma" kurkumiini ja piperiini kombinatsiooni. Seda kombinatsiooni võib leida komplekspreparaatides TumoTrim (sobib täienduseks vähiravile) ja RumoGin5 (sobib liigesepõletike, eriti reumatoidartriidi korral). See kombinatsioon eemaldab suurepäraselt kehast toksiine (nn AMA – endotoksiinid).

 

Kuid olge siin ettevaatlik, sest kurkumiini ja piperiini kombinatsioon on väga kuum ja suurendab Pitta Dosha't. Seetõttu ei sobi see neile, kellel on juba kõrge Pitta Dosha tase, välja arvatud juhul, kui see on korralikult tasakaalustatud teiste pittat vähendavate ürtidega, vastasel juhul võib vererõhk tõusta, kõrvetised ja muud Pitta tasakaalustamatusega seotud probleemid. Pitta inimestele piisab puhtast kurkumiinist või Boswellia-Curcumin kombinatsioonist . 

Energiaomadused Ayurveda järgi:

vata -

pitta +

Kapha - 

Manustamine:  1-2 kapslit 1-2x päevas  8-10 nädala jooksul.  

Toidulisandid ei ei asenda mitmekesist toitumist. Päevast tarbimist mitte ületada. Hoida lastele kättesaamatus kohas. 

Tulemus võib varieeruda ealisete muutuste, soo, tervise ja dieedi korral. Preparaati võib kasutada pikaajaliselt. 

Koostis: Kurkumiin (Haridra) Curcuma longa 500 mg

Planet Ayurveda Curcumin kapslid sisaldavad 500 mg standardiseeritud ekstrakti (7:1) Curcuma Longa 95% kurkuminoide. 

Need kapslid ei sisalda lisaaineid ega täiteaineid, on kemikaalivabad ning on edukalt läbinud kvaliteedi , koguse ja tugevuse kontrolli.

Planet Ayurveda toodete toorainet kasvatatakse India kõige rahulikumates piirkondades. Pestitsiide ega anorgaanilisi väetisi ei kasutata.

Meie tooted on 100% orgaanilised.

Taimsed kapsli kestad on valmistatud taimsest tselluloosist.

 

 

Soovitatavad kombinatsioonid kurkumiiniga:

-Parema efekti saavutamiseks soovitame kombineerida Giloy kapslitega (antibakteriaalne toime).

-Boswellia-Curcumin kapsleid soovitatakse kasutada valude ja kehapõletike korral (liigesed, selgroog).

-Allergiate korral soovitame Aller-G Care komplekspreparaati .

-Mükoosi (seeninfektsioonide) korral soovitame kombineerida Neemiga .

 

Märkus: Info siin lehel on eneseharimiseks ja ei asenda arsti poole pöördumist

 

Sarnased tooted
Tootekood: SLI5439 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
7,65 €
Tootekood: SB0245 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
22,32 €
Tootekood: NOW0030 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
17,98 €
Tootekood: NOW0092 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
17,84 €
Tootekood: NOW0077 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
29,38 €