Tootegrupid

Põdrakanepi tee 30g (20x1,5g)

Tootekood: EV108
Kaubamärk: ESTVITA
Ühik: tk
Tarneaeg: 1-5 tööpäeva

Teepakikest: 20 x 1,5g

Eesti on ainuke Põhja-Euroopa maa, kus ei ole kadunud põdrakanepitee traditsioonid. Põdrakanepil (ahtalehine põdrakanep) on vääriline koht meie maa ajaloos. See jook on ammustest aegadest saadik teinud meie rahva tugevamaks, vastupidavamaks, enesekindlamaks, julgemaks, ilusamaks.

Estvita põdrakanepitee on valmistatud naaberrahva – slaavi iidsete traditsioonide kohaselt. Põdrakanepi lehed ja õisikud korjatakse käsitsi. Tänu fermentatsiooni ja kuivatamise vanaaegse tehnoloogia kasutamisele säilivad tootes unikaalne omapära ja hõrk mõrkjas maitse. Lehtede granuleerimine teeb joogi värvuse intensiivsemaks ja kiirendab tee valmimise protsessi.

Põdrakanepiteed nimetatakse meesteteeks, sest ta on kasulik meeste eesnäärme normaalsele talitlusele. See jook on kasulike ainete allikas, nagu raud ja karotenoidid. Tee aitab säilitada liigeste liikuvust ja paindlikkust, omab antioksüdantset toimet, pidurdab vananemisprotsessi. Tõstab organismi vastupanuvõimet väliskeskkonna kahjulike faktorite suhtes. Põdrakanepitee värskendab, annab hea enesetunde, lisab jõudu. Tervise hoidmisel on oluline mitmekülgne ja tasakaalustatud toitumine ning tervislik elustiil. Põdrakanepitee sobib ideaalselt inimestele, kes eelistavad kofeiinivabu jooke. Teejook ei sisalda suhkruid, säilitus- ega värvaineid.

Sarnased tooted
Tootekood: MB2263
4,46 €
Tootekood: NT270004 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
5,29 €
Tootekood: SLI5511 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
13,01 €
Tootekood: HERB1036 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
5,85 €
Tootekood: HERB1562 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
5,85 €