Tootegrupid

Swanson L-Türosiin 500mg (100caps)

Tootekood: 302004
Kaubamärk: SWANSON
Ühik: tk
Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
Hind:
16,90 €
Kogus: - +
  • Suurendab tähelepanuvõimet ja fookust
  • Tõstab motivatsiooni
  • Annab energiat
  • Vähendab söögiisu
  • Muudab treeningu efektiivsemaks
  • Parandab meeleolu

Suurepärane toode, mis sobib: treeningueelseks “pump” efekti andmiseks, dieedi kergemaks läbiviimiseks ja kasutamiseks energiaallikana.

Türosiin on asendatav aminohape, mis moodustub organismis asendamatust aminohappest fenüülalaniinist.
Aminohapped on meie keha peamiseks ehitusmaterjaliks, millest moodustatakse kõik meie kehas olevad valgud. Samuti moodustatakse aminohapetest neuromediaatorid – ained, mis vastutavad sidemete loomise eest neuronite (kesknärvisüsteemi rakkude) vahel. Tihti kutsutakse teatud toiduaineid “ajutoiduks” või “tarkadeks toidulisanditeks”, sest nendes sisaldub suuremas koguses ja kergelt kättesaadavas vormis aminohappeid, mis on eriti vajalikud aju biokeemia jaoks ja emotsioonideks.

Türosiin soodustab head tuju ja aitab sellega organismil vastu panna stressile. Türosiinist moodustub meie kehas ka aminohape levodopa (L-DOPA), mis edastab signaale ajus. Kui me ei saa piisavalt türosiini, siis viib see norepinefriini puuduseni ajus, mis omakorda tekitab depressiivset seisundit. Mida suurem varu meil kehas türosiini leidub, seda paremini me suudame võidelda tuju langusega.

L-Türosiin aitab vältida laiskust, apaatiat, kurvameelsust ja migreeni. L-türosiini tarbimist toidulisandina soovitatakse stressi maha võtmiseks, peavalude ja närvisüsteemihäirete korral. Võib edukalt aidata kroonilise väsimuse sündroomi korral. Veresoonte düstoonia on seotud aju nõrgenenud tööga, sest talle ei piisa türosiini. Need ajuosad on seotud lastel püsivuse ja kannatlikkusega. Türosiin tõstab aju töövõimet : aitab kaasa tähelepanu koondamisele ja mälule.

Samuti vähendab ta söögiisu ja rasva kogust meie kehas; parandab neerupealsete, hüpofüüsi ja kilpnäärme tööd. Me tunneme energiapuudust, kuid tavaline süsivesikuterikas toit ei suuda meile anda piisavas koguses türosiini. Selle tagajärjel ilmneb kilpnäärme puudulik tegevus : ainevahetus aeglustub (inimene tunneb end loiuna, on “külmavares” ja kosub), vererõhk ja keha temperatuur alanevad (käed-jalad külmad), tunneb raskust sääremarjades ja kaasneb ka “rahutute jalgade sündroom”.

Türosiin normaliseerib kilpnäärme tööd : loob joodi aatomitega sidemed ning moodustuvad aktiivsed kilpnäärme hormoonid. Türosiin on ka antiallergilise toimega ja samuti on tal võõrutav efekt (suitsetamine ja alkoholisõltuvus).
Parimad tulemused türosiiniga on saadud koos B grupi vitamiinidega. Pealegi ei teki kehal sõltuvust türosiini suhtes.

Teised Koostisosad: želatiin, mikrokristalne tselluloos (taimsest kiudainest), magneesiumstearaat, ränidioksiid.

Kasutamine: 1-2 kapslit päevas koos veega

Suurus: 100 kapslit – 50 serveeringut

Toimeained 1 kapsel 2 kapsel
Türosiin 500mg 1000mg
Sarnased tooted
Tootekood: SLI5159 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
20,15 €
Tootekood: CU2747 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
13,12 €
Tootekood: NOW0087 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
19,11 €
Tootekood: UNS0257 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
19,20 €
Tootekood: 30061 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
18,90 €