Tootegrupid

Swanson Seleen – Selenium complex 200mcg (90caps)

Tootekood: 3008
Kaubamärk: SWANSON
Ühik: tk
Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
Hind:
11,90 €
Kogus: - +
  • Võimas antioksüdant
  • Osaleb kilpnäärme talituse reguleerimises
  • Säilitab kudede elastsust
  • Parandab meeleolu

Swanson Seleenium on toidulisand, mis sisaldab hästi omastatavat orgaanilist seleeni. Seleen on võimas antioksüdant, mis kaitseb keharakke vabade radikaalide eest. Seleen alandab põletikelisi protsesse. Seleen osaleb kilpnäärme talituse reguleerimises ning stimuleerib raskemetallide väljutamist kehast. Seleen on vajalik kudede elastsuse säilitamiseks ja vananemise aeglustamiseks. Parandab meeleolu.

Swanson Seleenium toidulisandit soovitatakse füüsiliselt aktiivsetele inimestele, eriti algajatele, kuna seleen vähendab ülekoormuse ohtu ning alandab oksüdatiivset stressi, aidates paremini taastuda. Toode sobib ka menopausis naistele, sest see leevendab kuumahoogudega kaasnevaid tervisehäired.

Toidulisand Selenium, mis sisaldab hästi omastatavat orgaanilist seleeni. Seleenium on võimas antioksüdant, mis kaitseb keharakke vabade radikaalide eest. Seleenium alandab põletikelisi protsesse. Seleenium osaleb kilpnäärme talituse reguleerimises ning stimuleerib raskemetallide väljutamist kehast. Seleen on vajalik kudede elastsuse säilitamiseks ja vananemise aeglustamiseks. Parandab meeleolu.

Swanson Seleenium toidulisandit soovitatakse füüsiliselt aktiivsetele, eriti algajatele, kuna seleen vähendab ülekoormuse ohtu ning alandab oksüdatiivset stressi, aidates paremini taastuda. Toode sobib ka menopausis naistele, sest see leevendab kuumahoogudega kaasnevaid tervisehäired.

Teised Koostisosad: riisijahu, želatiin, maltodekstriin,  mikrokristallne tselluloos (taimsest kiudainest)

Kasutamine: 1 kapsel päevas peale sööki. 1 portsjon: 1kapsel

Suurus: 90 tabletti

Toimeained 1 kapsel
Seleenium / Selen 200 μg (364%*)

* SPK – soovitatud päevane kogus

Sarnased tooted

Antud toodet võite tellida võttes ühendust meiliaadressil rohegroup@rohegroup.ee

või registreeruda ja osta CoralClub netipoest kasutades antud viidet: https://ee.coral-club.com/registration/?REF_CODE=127142137567

Tootekood: CC2111 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
Tootekood: NOW1485 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
10,29 €
Tootekood: SB9454 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
17,79 €
Tootekood: SLI5543 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
9,35 €
Tootekood: UNS2626 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
17,80 €