Tootegrupid

Swanson Spirulina tabletid 500mg (180tabs)

Tootekood: 3019
Kaubamärk: SWANSON
Ühik: tk
Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
Hind:
21,90 €
Kogus: - +
  • Suurepärane valkude ja vitamiinide allikas
  • Turvaline kasutada
  • Kaitseb tervist

Spirulina on filamentsete tsüanobakterite perekonda kuuluv sini-rohevetikas, mis kasvab soojades mageveekogudes. Parimad kasvutingimused on kõrge pH-taseme juures veekogudes, kus on palju karbonaate ja bikarbonaate. Spirulina sobib tarbimiseks nii inimestele kui loomadele ning seda on suure proteiinide ja vitamiinide sisalduse tõttu juba ammusest ajast tarvitatud toidulisandina.

Spirulina on turvaline ka suuremates kogustes ning nõrgema organismi puhul ei ole sellel leitud toksilisi kõrvalmõjusid.

Spirulina tabletid sisaldavad kõiki üheksat asendamatut aminohapet, mida inimkeha ise ei tooda ja vajame toidust. Aminohapped on ehituskivid valkudele, mis hoolitsevad lihase- ja koeehituse eest

Spiruline (Arthrospira sp) on sinakasroheline mikroskoopiline vetikas, mis on eksisteerinud juba 3,6 miljardit aastat. Toitainerikkuse tõttu on see väga hinnatud ning spirulinat kasutavad toiduainena paljud kultuurid.

Katseklaasiuurimustes on uuritud spiruline kiirguse eest kaitsvat mõju inimese rakkudele, ning loomkatsetel on uuritud, kas see aitab kaitsta südamekudesid keemiaravi korral. Samuti on spiruline kasulikke omadusi uuritud südameatakist taastumise ajal, vanusest tingitud mälu halvenemise, diabeedi ja allergilise heinanohu vastu.

Teaduslikes uuringutes on saadud spirulinaga ka väga häid tulemusi vereglükoosi taseme alandamiseks. See on eriti tähtis avastus näiteks diabeetikutele kellele on kõrge veresuhkru tase ohtlik. Ka kolesterooli alandamiseks on tehtud teaduslikke uuringuid ning täheldatud häid tulemusi just halva kolesterooli taseme alandamiseks. Detox omadused on Spirulinal lausa maailmakuulsad ja seda on toetanud ka 2016a uuring milles saadi häid tulemusi kehas kahjulike arseeni, fluoriidi, tina ja elavhõbeda vastu.

Sobilik veganitele.

Analüüs 1 tablett 2 tabletti
Spirulina 500 mg 1000 mg

Teised Koostisosad: kaltsiumkarbonaat, mikrokristalne tselluloos (taimsest kiudainest), kroskarmelloosnaatrium, steariinhape (taimsest allikast), ränidioksiid

Kasutamine: Tarbi üks serveering (2 tabletti) päevas, ära ületa soovitatud päevast kogust (2 tabletti)

Ära tarbi toidulisandeid asendusena balanseeritud ja varieeruvale dieedile. Toode on mõeldud tervetele täiskasvanutele. Ei ole sobiv rasedatele naistele ning imetavatele emadele.

Hoiustamine: Hoia eemal otsesest päikesevalgusest, kuivas ja jahedas kohas, temperatuuril 25 kraadi kindlalt suletud pakendis. Hoia lastele kättesaamatus kohas.

Sarnased tooted

Antud toodet võite tellida võttes ühendust meiliaadressil rohegroup@rohegroup.ee

või registreeruda ja osta CoralClub netipoest kasutades antud viidet: https://ee.coral-club.com/registration/?REF_CODE=127142137567

Tootekood: CC49602 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
Tootekood: BL6663 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
24,40 €
Tootekood: SB2622 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
8,69 €
Tootekood: SAL2393 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
16,17 €
Tootekood: UNS0264 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
19,25 €