Tootegrupid

Teepuuõli 30ml

Tootekood: CC1155
Kaubamärk: CORAL CLUB
Ühik: tk
Tarneaeg: 1-5 tööpäeva

Antud toodet võite tellida võttes ühendust meiliaadressil rohegroup@rohegroup.ee

või registreeruda ja osta CoralClub netipoest kasutades antud viidet: https://ee.coral-club.com/registration/?REF_CODE=127142137567

Teepuuõli ei saada mitte teelehtedest vaid mürdipuu ja melaleuka (Melaleuca) põõsaste lehtedest, mille peamised kasvukohad on Malaisia ja Kagu-Aasia. Õlilahus on tugeva kontsentratsiooniga, mistõttu seda võib kasutada ainult välispidiselt. Kuid isegi õli välispidisel kasutamisel peab olema ettevaatlik, eriti aga tundliku naha korral.

Kaasaegne teadus alustas teepuuõli omaduste uurimist esmakordselt XX sajandi alguses. Uuringute käigus tehti kindlaks, et õli on antiseptilise toime poolest 100 korda tugevam karboolhappest, kuid seejuures ei ole inimesele kahjulik. 1937. aastal avastati veel üks selle õli fantastiline omadus: vere ja muude orgaanilise päritoluga ainete olemasolul suurenevad selle antiseptilised omadused veel 10-20 % võrra.

Praegu kasutatakse teepuuõli kui laia toimespektriga antiseptilist vahendit. Nagu kinnitavad taime Ameerika poolsed uurijad: „see antibakteriaalsete, seenevastaste ja põletikuvastaste omadustega antiseptik võib toime tulla praktiliselt kõikide haigustega, alates juukseid kärpivast ekseemist pealael, kuni küünte seenkahjustusteni varvastel“. Teepuuõli koostis kujutab looduse enda poolt tasakaalustatud kombinatsiooni 50-st koostisosast (sealhulgas monoterpeenid, diterpeenid, tsineool, viridifloreen, B-terpineool, L-terpineool), mis tagavad nahale tervistava toime.

Teepuuõli on efektiivne vahend ägedate ja krooniliste naha põletike korral. Avaldab taastavat toimet, kõrvaldab naha ärrituse, tursed, sügeluse, punetuse ning mäda- ja vistrikulööbed. Kosmetoloogias kasutatakse rasuse naha igapäevaseks hooldamiseks, samuti kõõma, juuste väljalangemise ja soolatüügaste korral. Teepuuõli kõrge imendumisvõime võimaldab sellel toimida samaaegselt nii nahapealse (pindmine nahk), interdermaalse (naha sisemus) kui molekulaarraku (iga elava raku sisemus) tasandil.

Huvitav on fakt, et teepuuõli mõjub eranditult nahapinna patoloogiliselt muutunud aladele ning parandab selle rakukasvu ja uuenemist. Isegi naha kahjustamisel parasiitide poolt (täid, sügelised), annab nimetatud õli kasutamine pikaaegse positiivse tulemuse.

Teepuuõli toime kahjustatud kudede aladele määrab tema kasutamise edukuse mitmesuguste lihas- ja liigesetraumade, venituste, lõikehaavade, kriimustuste ja põletuste korral. Ta leevendab suurepäraselt valu, desinfitseerib kahjustatud kohti ning soodustab haavade, eriti aga mädaste haavade paranemist. Lisaks summutab teepuuõli erinevate mikroorganismide, bakterite ja seente toimet, kuna tal on antibakteriaalsed ja seenevastased omadused.

Soe vann mõne tilga teepuuõliga avaldab lisaks kõigele muule suurepärast lõõgastavat toimet ning tõstab organismi toonust ja immuunsust.

KOOSTIS: Melaleuca Alternifolia

Sarnased tooted

Antud toodet võite tellida võttes ühendust meiliaadressil rohegroup@rohegroup.ee

või registreeruda ja osta CoralClub netipoest kasutades antud viidet: https://coralorder.com/et/registration/?REF_CODE=127142137567

Tootekood: CC80300 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
Tootekood: B012 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
5,99 €
Tootekood: TT2304 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
14,00 €

Antud toodet võite tellida võttes ühendust meiliaadressil rohegroup@rohegroup.ee

või registreeruda ja osta CoralClub netipoest kasutades antud viidet: https://ee.coral-club.com/registration/?REF_CODE=127142137567

Tootekood: CC91637 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva,
Tootekood: ALKTEST ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
19,90 €