Tootegrupid

Kristallidega veepudel, Mäekristall, 550ml (-20%)

Tootekood: TT2781
Ühik: tk
Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
Hind: 40,57 €
32,45 €
Kogus: - +

Kristallidega veepudel – Mäekristall, 550ml koos veepudeli ümbriskotiga

Mis teeb kristallipudelid nii eriliseks?

  • Naturaalsed kristallid
  • Roostevaba teras
  • Kristallide tervendav energia
  • Saad valida omale sobiva kristalli energiaga veepudeli
 
Mis on kristalliveepudel?

Kristallidega veepudel integreerib kristallide tervendava energia meie kehasse. Kristallveepudel töötab molekulaarsel ja vibratsiooni tasemel. See kannab kristallide energia vette. Vesi saab konkreetse kristalli energialaengu. Selline vesi stimuleerib ja rahustab meie meelt ja emotsioone.

Kristallveepudelid parandavad vaimset heaolu. See loob positiivse meeleolu ja on positiivne mõjuga ka meie füüsilisele tervisele. See soodustab rahulikkust, toetab tervet ja säravat nahka. Kalliskivipudelid ühendavad vee eelised kristallide omadustega. See maagiline tandem loob tõhusa vahendi meie heaolu suurendamiseks.
 
See kristallidega tervendav veepudel on kohustuslik siis, kui te juba naudite kristallide tervendavat maailma või kui olete just sattumas uude ja põnevasse kristallide energia maailma. Kristalliseerunud vee joomise positiivsed eelised on tavaliselt tunda kohe esimesel nädalal. Pudelis olevat vett laaditakse kogu päeva jooksul puhta kristalli energiaga! Võite nüüd rahulikult oma vanast plastpudelist lahti saada. Selle energiseeritud vee joomine annab teile kosutust ärkveloleku hetkest kuni uinumiseni.
 
Kui hindate oma isiklikku tervist ja heaolu rohkem kui midagi muud, on see veepudel teile! Kui te pole kindel, milline pudel teile sobib, siis lugege toodete alt eri kristallide kirjeldust ja valige kristall, mis sobib kõige paremini teie praeguste kavatsustega ja olukorraga. Kristallidega veepudeleid võib olla ka mitu erinevat, mida saab vastavalt hetkeolukorrale kasutada.
 
Kristallveepudel mäekristallidega:
 
Mäekristall – on tuntud kui meistertervendaja ja võimendab energiat ja mõtlemist, aga ka teiste kristallide mõju võimendades. Puhastab meeltest negatiivsust, et suurendada vastuvõtlikkust. Kasutatakse ka teiste kristallide tervendavate omaduste võimendamiseks.
 

MÄEKRISTALLI peetakse meistertervendajaks ning seda on juba tuhandeid aastaid kasutatud energia võimendamiseks. Võimendab ka kõikide teiste vääris- ja poolvääriskivide energiat. On äärmiselt võimas tervendava energia võimendaja. Kaitseb negatiivsete kiirguste eest (elektromagnet- ja maakiirgus, veesooned jms) ja tõstab ruumi vibratsioonitaset.
Võib kasutada kõikide haigusseisundite puhul, hea mälu parandaja, immuunsüsteemi tugevdaja, kiirendab põletushaavade paranemist. Mäekristalliga saab puhastada ja laadida teisi kristalle, selleks aseta mäekristall teiste kristallide juurde.

 NB! Kuna tegemist on looduslike kristallidega, siis igaüks on natuke erinev ja omapärane.

Võib puhastada aegajalt Palo Santo, pühapuidu suitsuga või tingshadega. 

 

Sarnased tooted
Tootekood: 7570 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
11,16 € (20%)
13,95 €

EcoLogoga sertifitseeritud. CO2 neutraalne. Vegan toode. Settekaevule ohutu.

Tootekood: 52340 ,   Laoseis: Laos
11,95 € (30%)
17,07 €
Tootekood: TT501 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
40,92 € (18%)
49,90 €
Tootekood: 6391 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
15,52 € (20%)
19,40 €
Tootekood: 7755 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
5,56 € (20%)
6,95 €