Tootegrupid

Kristallvardaga veepudel, Roheline aventuriin, 550ml

Tootekood: TT2779
Ühik: tk
Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
Hind:
58,90 €
Kogus: - +

Kristallvardaga veepudel – Roheline aventuriin, 550ml koos veepudeli ümbriskotiga

Mis teeb kristallipudelid nii eriliseks?

  • Naturaalsed kristallid

  • Klaasist ja roostevaba terasest

  • Kristallide tervendav energia

  • Saad valida omale sobiva kristalli energiaga veepudeli 

Mis on kristalliveepudel?

Kristallidega veepudel integreerib kristallide tervendava energia meie kehasse. Kristallveepudel töötab molekulaarsel ja vibratsiooni tasemel. See kannab kristallide energia vette. Vesi saab konkreetse kristalli energialaengu. Selline vesi stimuleerib ja rahustab meie meelt ja emotsioone.

Kristallveepudelid parandavad vaimset heaolu. See loob positiivse meeleolu ja on positiivne mõjuga ka meie füüsilisele tervisele. See soodustab rahulikkust, toetab tervet ja säravat nahka. Kalliskivipudelid ühendavad vee eelised kristallide omadustega. See maagiline tandem loob tõhusa vahendi meie heaolu suurendamiseks.
 
See kristallidega tervendav veepudel on kohustuslik siis, kui te juba naudite kristallide tervendavat maailma või kui olete just sattumas uude ja põnevasse kristallide energia maailma. Kristalliseerunud vee joomise positiivsed eelised on tavaliselt tunda kohe esimesel nädalal. Pudelis olevat vett laaditakse kogu päeva jooksul puhta kristalli energiaga! Võite nüüd rahulikult oma vanast plastpudelist lahti saada. Selle energiseeritud vee joomine annab teile kosutust ärkveloleku hetkest kuni uinumiseni.
 
Kui hindate oma isiklikku tervist ja heaolu rohkem kui midagi muud, on see veepudel teile! Kui te pole kindel, milline pudel teile sobib, siis lugege toodete alt eri kristallide kirjeldust ja valige kristall, mis sobib kõige paremini teie praeguste kavatsustega ja olukorraga. Kristallidega veepudeleid võib olla ka mitu erinevat, mida saab vastavalt hetkeolukorrale kasutada. 

Kristallveepudel aventuriin vardaga: 

Vali aventuriiniga tervendav kristallveepudel, kui soovid tuua oma ellu küllus ja heaolu või emotsionaalselt taastuda. Aventuriini vee joomine sobib hsti ka siis, kui sul on vaja seoses tööga võtta vastu palju tähtsaid otsuseid või oma meeskonda edukalt juhtida. Rohelise aventuriini energiaga vee joomine tagab  heaolu ja emotsionaalse rahu, ergutab taju ja suurendab loovust. Mõjub positiivselt südamele.

ROHELINE AVENTURIIN on külluse ja heaolu kivi. Usutakse, et aventuriini kandjal veab õnnemängudes, äris ja riskantsetes ettevõtmistes. Imab endasse elektromagnetilised lained ja aitab keskkonna saastatuse korral. Kaitseb ka mobiiltelefoni kiirguse eest. Kasutatakse aedade ja majade kaitseks. Tugevdab liidriomadusi, otsustavust ning sihikindlust. Ühendab mentaal- ja emotsionaalkeha, stabiliseerib meeleseisundit, aidates ummikseisu puhul ära tunda alternatiivseid võimalusi, toetab emotsionaalset taastumist ja elamist südames. Tagab heaolu ja emotsionaalse rahu. Ergutab taju ja suurendab loovust. Roheline aventuriin  tervendab füüsilist keha, nii nagu enamus rohelisi kive. Kaitseb ja tervendab südant. Ta tasakaalustab siseelundite talitlust ja suurendab rakkude võnkesagedust.

Roheline aventuriin kannab aventuriini üldisi omadusi, on tegemist lohutaja, igakülgse tervendaja ja üldise harmoniseerijaga, mis tagab heaolu ja emotsionaalse rahu. See kivi aitab kindlaks teha, mis teeb teid õnnelikuks ja mis mitte. Traditsiooniliselt on seda kasutatud nägemise parandamiseks ja peetud ka õnnemängija talismaniks. See kivi on põrnatšakra suurpärane kaitsja, mida selleks otstarbeks tuleks siis kanda otse rinnaku all või vasaku kaenla alla kinnitatuna.

Levinud hea õnne talisman, kutsutakse vahel ka mängurite kiviks. Esoteerikas omistatakse aventuriinile veel otsutus- ja juhtimisvõimet parandavat ning meelerahu ja loomingulisust soosivaid omadusi. Stressirohkel ajal kanda endaga kaasas ehte või talismanina. Aventuriinil usutakse hea mõju olevat ka nahaallergia, akne ja ekseemi korral.
Maha laadida külma jooksva vee all ning seejärel asetada kuu valgele. Ka mäekristalli kõrval on hea hoida. Öeldakse, et aventuriinist ehetele tuleks anda aeg-ajalt puhkust. 

NB! Kuna tegemist on looduslike kristallidega, siis igaüks on natuke erinev ja omapärane.

Võib puhastada aegajalt Palo Santo, pühapuidu suitsuga või tingshadega.

Sarnased tooted
Tootekood: TT2781 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
39,90 €
Tootekood: TT2778 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
58,90 €
Tootekood: TT2771 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
4,90 €
Tootekood: TT2772 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
4,90 €
Tootekood: TT2769 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
4,90 €