Tootegrupid

Planet Ayurveda Ren Plan ekstrakt- põie, neerude ja kogu kuseteede tervise jaoks 60 kapslit

Tootekood: PA005
Kaubamärk: PLANET AYURVEDA
Ühik: tk
Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
Hind:
22,50 €
Kogus: - +

Ren Plan on 100% looduslik ajurveeda koostis, mis on kasulik mis tahes tüüpi neeruhäirete, kuseteede vaevuste, kivide ja dialüüsi saavate patsientide puhul.

Ren Plan on taimne koostis, mis aitab edendada neerude tööd, puhastades neid põhjalikult, mille tulemuseks on parem toimimine. See noorendab süsteemi ja toetab neerusid. 

Taimne ravimvorm põie -ja neerusüsteemi jaoks sisaldab järgmiste ürtide ekstrakte: 

Saral (Pinus Roxburghii ehk Roxburgh' mänd) on võimas ravimtaim, mis aitab reguleerida elektrolüütide tasakaalu. See aitab optimeerida filtreerimisprotsessi, et eemaldada kehast toksiine.

Kalmegh (Andrographis Paniculata)  "kibedate kuningas" ja on detoksifitseerimisel äärmiselt tõhus.

Kheera (Cucumis Sativus ehk harilik kurk) soodustab mineraalide taset, mis aitab ära hoida erinevaid neerudega seotud vaevusi.

Moolisatv (Raphanus Sativus ehk redis) aitab optimeerida neerufunktsioone. Moolisatv aitab neerusid puhastada, et vabastada need soovimatutest ainetest, mis häirivad neerude normaalset talitlust.

Revand Chini (Rheum Emodi ehk india rabarber), on hästi tuntud ravimtaim, mis soodustab neerude puhastamist. See aitab puhastada verd lämmastikujääkidest, mis aeglustavad neerufunktsioone.

 

Manustamine: Võtke 1 kuni 2 kapslit kaks korda päevas pärast sööki koos veega. Ärge ületage soovitatavat ööpäevast annust. 

Kapslid ja nende sisu

Planet Ayurveda Ren Plan kapslid sisaldavad 100% standardseid ekstrakte, üks 500 mg kapsel sisaldab:

150 mg Saral (Pinus Roxburghii)

100 mg Kalmegh (Andrographis Paniculata)

100 mg Kheera (Cucumis Sativus)

100mg Moolisatv (Raphanus Sativus)

50 mg Revand Chini (Rheum Emodi) 

Need kapslid ei sisalda lisaaineid ega täiteaineid, on kemikaalivabad ning on edukalt läbinud kvaliteedi , koguse ja tugevuse testid.

Planet Ayurveda toodete toorainet kasvatatakse India kõige rahulikumates piirkondades ning seal ei kasutata pestitsiide ega anorgaanilisi väetisi.

Taimetoidukapslite kestad on valmistatud taimsest tselluloosist. 

Need tooted on sada protsenti looduslikud ja on kokku pandud MD Ayurveda arstide poolt, kellel on sügavad teadmised ajurveedast ja paljude aastate kogemused. Preparaadid on valmistatud autentsetel viisidel ja on seetõttu väga tõhusad patsiendi tervise edendamisel ja haigusseisundi tõhusal ohjamisel.

NB!Tervislik eluviis on oluline, nagu ka mitmekülgne tasakaalustatud toitumine, mida toidulisandid ei asenda. Hoida väikelastele kättesaamatus kohas. 

Hoiustamine

Hoida jahedas, kuivas ja suletuna.

 

Sarnased tooted
Tootekood: NOW2814 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
31,62 €
Tootekood: PA011 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
22,50 €
Tootekood: PA024 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
22,50 €
Tootekood: PA027 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
22,50 €
Tootekood: PA038 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
22,50 €