Tootegrupid

Planet Ayurveda Vasaka ekstrakt- hingamisteedele 60 kapslit

Tootekood: PA016
Kaubamärk: PLANET AYURVEDA
Ühik: tk
Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
Hind:
20,23 €
Kogus: - +

Planet Ayurveda Vasaka kapslid, terve hingamissüsteemi ja hingamisteedele rahustava toime jaoks.

Vasaka, tuntud ka kui Vasa, Malaburnut ja Adhatoda Vasica, on ravimtaim, mis on loomulikult teadaolevalt väga tõhus hingamisteede probleemide korral. Vasaka toetab tervet hingamissüsteemi ja leevendab hingamisteid. Seda kasutatakse näiteks püsiva köha, aga ka astma korral ja sellel on rahustav toime. Tänu oma märkimisväärsele looduslikule rögalahtistavale toimele on Vasaka näidanud väga kasulikku mõju kogu hingamissüsteemile. Bromheksiin on tegelikult Vasaka derivaat. 

Samuti on Vasaka võimas antimikroobne aine ja sellel on jahutavad omadused. Vasaka aitab võidelda seennakkuste vastu. Selle taime lehed sisaldavad fütokemikaale, millest olulisim on vasitsiin (kinasoliini alkaloid). Viimane annab taimele palju raviomadusi. 

Sanskriti keeles on Vasakal mitu nime: vasako, vasika, vasa, bhishangmata ja sinhika. Ajurveedas kasutatakse seda traditsiooniliselt hääleprobleemide, verejooksu, palaviku, oksendamise, diabeedi, pidalitõve ja tuberkuloosi korral. 

Vasakal on ka tugev kokkutõmbav toime, mida kasutatakse kehaverejooksude vähendamiseks, eriti ninaverejooksu , tugeva menstruaalverejooksu ja sooleverejooksu , näiteks haavandilise koliidi ja Crohni tõve korral. 

Koostisosad: Planet Ayurveda Vasaka kapslid sisaldavad igaüks 500 mg standardiseeritud ekstrakti 5:1 Adhatoda Vasica.  

Need  kapslid ei sisalda lisaaineid ega täiteaineid, on kemikaalivabad ning on edukalt läbinud kvaliteedi , koguse ja tugevuse kontrolli.

Planet Ayurveda toodete toorainet kasvatatakse India kõige rahulikumates piirkondades, ei kasutata pestitsiide ega anorgaanilisi väetisi.

Taimsed kapslikestad on valmistatud taimsest tselluloosist. 

Manustamine: Võtke 1 kuni 2 kapslit kaks korda päevas koos veega pärast sööki. Ärge ületage soovitatavat ööpäevast annust(väga raske ja halva köha korral võite siiski suurendada päevast kogust) 

Soovitused koostöös Vasakaga: 

Külmetushaiguste, gripi ja muude sarnaste haiguste korral soovitame kombineerida Curcumin kapslitega (põletikuvastane toime), Giloy kapslitega (antibakteriaalne toime) ja India Echinaceaga (immuunsust toetav toime).

Lisage Aller-G Care kapslid allergia või astma korral.

Kui teie menstruatsioon on liiga raske ja liiga pikk, lisage Female Health Support kapslid.

Ninaverejooksu korral lisage Phyllanthus Niruri kapslid.

Sooleverejooksu (nt haavandilise koliidi ja Crohni tõve) korral lisage kapslid Atisaran Mukti , Arjuna ja Halorhena Plus. 

NB! rasedad naised peaksid konsulteerima enne arstiga, kuna Vasakal on ka tugev kokkutõmbav toime. 

Tervislik eluviis on oluline, nagu ka mitmekülgne tasakaalustatud toitumine, mida toidulisandid ei asenda. Hoida väikelastele kättesaamatus kohas.

 

Sarnased tooted
Tootekood: PA038 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
20,23 €
Tootekood: PA041 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
20,23 €
Tootekood: NOW2909 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
25,87 €
Tootekood: YK01 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
5,90 €
Tootekood: KAPBL7110 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
13,20 €