Tootegrupid

Swanson K2 Vitamiin 100mcg (30 geelkapslit)

Tootekood: 3017
Kaubamärk: SWANSON
Ühik: tk
Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
Hind:
13,90 €
Kogus: - +
 • Ilu, naha ja nooruse säilitamiseks
 • Vähihaiguse ennetamiseks
 • Aitab ennetada osteoporoosi ja südame-veresoonkonnahaigusi

Menukiin-7 ehk K2-vitamiin on K-vitamiini aktiivne vorm, mis aitab kaasa vere normaalsele hüübivusele ning toetab luustruktuuri moodustumist. Swanson K2 vitamiin on valmistatud nattost e. fermenteeritud sojaubadest. K2-vitamiini soovitatakse luude tugevuse säilitamiseks, eelkõige postmenopausis naistele. Enamike lääne inimese toidusedelist jääb K2-vitamiinist tavaliselt puudu. K2-vitamiin aga on väga oluline normaalse verehüübivuse tagamiseks.
Uuringud näitavad, et optimaalne annus on 45µg K2- vitamiini päevas.

Vitamiin K2 ülesanne ja vajalikkus luu loomisel

Vitamiin K2 on oluline vitamiin kaltsiumi imendumisel, mis hoiab korras nii luude kui südame seisukorra. Nimelt aitab vitamiin K-2 kaltsiumil verest jõuda luumassideni, kus seda kasutatakse luude ehituseks ja tugevdamiseks. Kliinilised uuringud on kinnitanud, et vitamiin K on võtmetähtsusega luustiku optimaalse tervise hoidmises. Madal vitamiin K tase ohustab kogu südameveresoonkonda, sest veres ringleva kaltsiumi transport luudesse on kehv, mis päädib kaltsiumi kinnitumisega veresoonte seintele põhjustades veresoonte lupjumist ja sellest tulenevaid kardiovaskulaarseid ehk südame- ja veresoonkonnahaiguseid. K-vitamiini keskne funktsioon on seotud ka vere hüübimisega. See on vajalik koensüüm mitmete valguliste vere hüübimisfaktorite sünteesiks ja aktiveerumiseks.

Mis on vitamiin K2 (MK-7)?

Vitamiin K esineb mitmes erinevas vormis. Vitamiin K2 on meie tervisele oluliselt kriitilisema tähtsusega kui näiteks K1 ning imendub see oluliselt paremini kui vitamiin K1. MK-4 (menakvinoon-4) on jälle K2 kõige tugevam ja efektiivsemini imenduv vorm ning seda kasutatakse meditsiiniliselt ja eraviisiliselt üle maailma arenenud riikides tervise edendamiseks. Ent siiski MK-4 on aktiivne kõigest mõned tunnid, erinevalt MK-7st (menakvinoon-7), mis “teeb tööd” 24 tundi. MK-7 on seega parim K-vitamiin, mis imendub kiiresti jõudes kergesti igasse keha ossa ja püsides seal kõige pikemat aega. K- vitamiin on rasvlahustuv, mis tähendab seda, et teda tuleb võtta koos mõne puhta õli või toiduga, milles sisaldub rasvu. Imendunud vitamiini säilitatakse maksas.

Menukiin-7 ehk K2-vitamiin on K-vitamiini aktiivne vorm, mis aitab kaasa vere normaalsele hüübivusele ning toetab luustruktuuri moodustumist. Swanson K-2 vitamiin on valmistatud nattost e. fermenteeritud sojaubadest. K vitamiin aitab kaasa vere normaalsele hüübivusele ja aitab hoida luid tugevana. K2-vitamiini soovitatakse luude tugevuse säilitamiseks, eelkõige postmenopausis naistele. Enamike lääne inimese toidusedelist jääb K2-vitamiinist tavaliselt puudu. K2-vitamiin aga on väga oluline normaalse verehüübivuse tagamiseks.Uuringud näitavad, et optimaalne annus on 45µg K2- vitamiini päevas.

Kes võiksid K2 Vitamiini tarvitada:

 • inimesed, kes on pikemat aega tarbinud antibiootikume;
 • inimesed, kes toituvad ebatervislikult;
 • inimesed, kes on väga madala rasvasisaldusega dieedil;
 • inimesed, kellel esineb pankrease düsfunktsiooni;
 • inimesed, kellel esineb sapiteede haigusi;
 • inimesed, kellel on peensoole limaskesta atroofia;
 • inimesed, kellel tekivad väga kergesti sinikad;
 • inimesed, kellel esineb vere hüübimishäireid;
 • inimesed, kellel esineb sagedasi ninaverejookse.

Teised Koostisosad: Päevalilleseemneõli, želatiin, glütseriin, mesilasvaha, kahealuseline kaltsiumfosfaat, päevalilleletsitiin, kaarobivärv (jaanileiv glütseriinis koos karamelliga), puhastatud vesi.

Kasutamine: 1 geelkapsel päevas koos veega

Suurus: 30 geelkapslit – 30 serveeringut

Aktiivne toimeaine 1 geelkapsel SPK %*
Vitamiin K2 100mcg **

SPK%* – Soovituslik Päevane Kogus

** SPK pole kindlaks tehtud

Sarnased tooted
Tootekood: SLI5161 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
23,10 €
Tootekood: CC2165 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva

Kellele toode sobib?

 • inimestele, kes soovivad enda vaimset ja füüsilist aktiivsust suurendada
 • inimestele, kes soovivad toetada oma üldist tervist
 • inimestele, kes soovivad toetada mälu ja keskendumisvõimet
 • inimestele, kes soovivad suurendada oma töövõimet ja vastupidavust
Tootekood: CU0363 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
11,69 €
Tootekood: COSMOV2869 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
20,23 €
Tootekood: 3014 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
9,90 €